Gjesti i veçantë i partnerit turk të Genta Ismajlit që askush s’e priste

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Genti Ismajli dhe partneri i saj turk, Usta janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur për publikun. Dyshja kanë treguar se janë shumë të dashuruar, ndërsa nuk i kursejnë gjestet dhe dhuratat e veçanta që i bëjnë njëri-tjetrit t’i ndajnë dhe me ndjekësit në rrjete sociale.

Së fundmi, një veprim i biznesmenit turk ka habitur jo pak fansat, dhe sigurisht ka fituar zemrat e shumë shqiptarëve. Ai ka bërë tatuazh shqiponjën dy krenare në krah dhe këtë gjë e ka treguar me krenari. Ka qenë këngëtarja e cila ka ndarë një video gjatë njën darke në Instastory, ku shihet Usta teksa tregon tatuazhin.

Përsa i përket muzikës, kujtojmë që Genta ka paralajmëruar një duet me një artist të njohur turk. Por ditët e fundit u mësua gjithashtu se ajo ka rezervuar një surprizë për fansat. Burime të afërta me këngëtaren kanë bërë me dije se Ismajli është në përgatitje të albumit të saj të ri dhe po bashkëpunon me producentë të rinj dhe të vjetër.

l.m/Fjala.al


Të fundit

Milan rikthehet në Champions League, Verona ‘djeg’ Napolin dhe shpëton Juven (Rezultatet)

Teksa lufta për titull dhe ajo për mbijetesë ishte mbyllur, në javën e fundit ishte në lojës Champions League,...

Tronditet Shijaku, shpërthim me lëndë plasëse pranë banesës së 36-vjeçarit

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur mbrëmjen e sotem në Shijak. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur pranë banesës së 36 vjeçarit O.V, por fatmirësisht...

Ky ishull në Greqi ju jep shtëpi, tokë dhe 500 euro në muaj për të jetuar atje

Nëse keni ëndërruar gjithmonë të largoheni nga shtëpia dhe të jetoni në një parajsë tokësore, atëherë ka ardhur shansi juaj: një ishull idilik grek...

1 mln injektime deri në qershor/ Mbi 4 mijë vaksinime sot, më shumë se 716 mijë nga fillimi i fushatës

Ka shkuar në më shumë se 717 mijë numri i vaksinimeve të kryera në vend kundër pandemisë së koronavirusit. Nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh”...

Fituesi i Eurovizion thith kokainë live gjatë spektaklit? Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Një video e çuditshme po qarkullon në rrjet dhe bëhet fjalë pikërisht për artistin kryesor të gruopit italian që u shpallën fitues në Eurovizion...

Lajme të tjera

Web TV