“Kam shëruar sëmundje të pashërueshme”/ Një mjek i bashkohet Përputhen

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Emisioni i sotem i Për’Puthen ka nisur me prurje të reja. Një prej djemve që iu bashkua të rinjvë është edhe Kristiani.

Moderatorja Bora Zemani tha se Kristiani është një mjek alternativ.

Kristiani u shpreh se ka shëruar disa sëmundje, si migrenën.

Kristiani: Erdha që fillimisht të ballafaqohem me frikën time.

Arjani: Ky nuk është qëllimi

Kristiani: Një frikë është fama. Ballafaqimi me frikën na bën më të fortë. Kam qef t’I njoh të gjitha gocat. Nëse do ketë një kimi me vajzat, unë do përputhem.

Të fundit

Françeska Jaçe i futet politikës, tregon se ku do të kandidojë për deputete

Ish-banorja e Big Brother dhe modelja Françeska Jaçe është ndër personazhet më të komentuara kjo për shkak të postimeve...

“Faleminderit që u shpëtove nënën fëmijëve të mi”, artistja Justina Aliaj përlot mjeken Najada Çomo

Artistja e njohur shkodrane Justina Aliaj u infektua me koronavirus në muajin nëntor dhe për shkak të simptomave të rënda u shtrua në spitalin...

Kreu marrëdhënie seksuale me prostitutën dhe më pas e dhunoi barbarisht, habit autori me deklaratën në polici

Një djalë i ri ka masakruar me grushte dhe me shkelma një prostitutë në Spezia, në një ngjarje që mediat italiane, e përshkruajnë shumë...

Albin Kurti me “këlyshët” e tij kanë dashur të më arrestojnë/ Deklarata e fortë e Pacollit prag zgjedhjeve

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka deklaruar se Albin Kurti dhe vartësit e tij kanë tentuar ta arrestojnë, duke iu referuar...

“Punë jo gjumë”, Rama inspekton punimet në spitalin e Fierit: Marhallah! Javën tjetër nis ngritja e mureve

Rama inspektim në kantierin e Spitalit Rajonal Memorial në Fier: Punë, jo gjumë Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet në kantierin e Spitalit Rajonal Memorial...

Lajme të tjera

Web TV