Kandidatja e LSI pro diktaturës: Ky popull kështu e do!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ish-kryetarja e Bashkisë së Përrenjasit, nga radhët e LSI-së, Miranda Rira, duket se është një ‘fanse’ e ish diktatorit Enver Hoxha.

Aleatja e Lulzim Bashës, dhe kandidatja për deputete e Monës, ka reaguar me një koment duke theksuar se shqiptarët meritojne persekutimin e diktaturës, raporton CNA.al.

Në një status të Faik Belbës, i cili ka shpërndarë në rrjetet sociale një fjalim të Enver Hoxhës, Rira përgjigjet me vetëpohim, se ‘ky popull kështu e do’.

Të fundit

Shkuan për të arrestuar shfrytëzues fëmijësh, vriten dy agjentë të FBI dhe plagosen tre të tjerë

Byroja Federale Hetimeve, FBI, ka konfirmuar se dy agjentë saj u vranë dhe tre të tjerë u plagosën mëngjesin...

Shuma marramendëse që marrin konkurrentët e “Për’puthen” për një “giveaway”

Opinionisti i “Për’puthen Prime”, Meridian Camaj, është një nga personat që gjithmonë ka folur troç në lidhje me këtë reality show. Ai ka folur...

Financial Times: Ballkani hedh sytë nga Rusia dhe Kina për vaksina!

Ndërsa mllefi ka përfshirë Bashkimin Europian për vonesat lidhur me procesin e vaksinimit kundër koronavirusit, Serbia ka ecur shpejt dhe ka arritur shkallën më...

“U ndava nga burri”/ Befason gazetarja Erjona Rusi: Prej 6 muajsh jam në lidhje me Florin (Video)

Erjona Rusi dhe Flori Gjini, dy moderatorët e emisionit Shqipëria LIVE në Top Channel, kanë ‘tronditur’ sot ndjekësit e tyre me një deklaratë ‘bombë’. Përmes...

“Rast i rrallë”/ Balla: Meta që nga dita e parë në presidencë nuk ka reshtur së bëri fushatë 

Për numrin 2 të PS-së, Taulant Balla, presidenti Ilir Meta nuk ka reshtur që nga dita e parë që kur ka hyrë në presidencë...

Lajme të tjera

Web TV