Partneri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën dykrenore

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli dhe Usta kanë qenë shpesh në vëmendje të mediave rozë që prej momentin që kanë treguar se ndodhen në një marrëdhënie dashurie. Usta e ka shprehur gjithmonë hapur dashurinë e tij për këngëtaren dhe duket se gjithashtu është i dashuruar me Shqipërinë.

Në një darkë me të afërmit e tyre në Turqi, Usta ka zbuluar se ka bërë një tatuazh në krahë të shqiponjës dykrenore.

Ka qenë Genta ajo që ka publikuar një video, në të cilën Usta zbulon krahun e tij dhe shihet se në të ka të gdhendur shqiponjën e flamurit shqiptar. Biznesmeni turk e ka treguar gjithë krenari tatuazhin e tij dhe sigurisht që pas këtij veprimi ka rrëmbyer zemrat e të gjithë shqiptarëve.

Lidhja e Ustës dhe Gentës tashmë është konsoliduar dhe këngëtarja ka shprehur hapur dëshirën që këtë vit të organizojnë një dasmë për të kurorëzuar dashurinë e tyre.

Të fundit

Presidenti Vuçic i përgjigjet Biden: Letër e kuqe! Njohja mes Serbisë dhe Kosovës nuk qëndron në asnjë akt ndërkombëtar

I menjëhershëm ka qenë reagimi i presidentit serb Aleksandër Vuçic, pas shkresës së dërguar nga homologu amerikan Joe Biden,...

Veliaj në Rrogozhinë: E vetmja parti që nuk e lë vendin në baltë është PS; Luli di vetëm të flejë

Nga Rrogozhina, ku zhvilloi një takim me të rinjtë e qytetit, drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, iu dha...

Infektohet me C*vid gazetari i njohur/ Ja gjendja e tij shëndetësore

Gazetari Milaim Zeka infektohet nga Covid-19.Lajmin e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. Ai shprehet falënderues për kujdesin nga...

Gjobitet me $140.000 për një mesazh në Whatsapp ndaj shoqes së saj: Çfarë shkruhej?

Një shtetase britanike në Dubai akuzohet se i shkroi “ F*ck you” shoqes së saj në Whatsapp, pas një debati momental. Sipas ligjeve të Emirateve...

Një vit nga vdekja e Nexhmije Pagarushës

Sot është bërë një vit që nga vdekja e ikonës së muzikës, Nexhmije Pagarusha. Legjenda e këngës shqiptare u lind më 7 maj të...

Lajme të tjera

Web TV