Presidenti Ilir Meta tregon ku e sheh veten pas 24 korrikut 2022!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Presidenti i vendit z.Ilir Meta gjatë një interviste në televizionin “Neës 24” në emisionin “Kjo Javë” i pyetur për aktualitetin dhe qëndrimet e tij mbi zhvillimet politike të këtij viti elektoral shprehu disa mesazhe.

Por gjate intervistes Presidenti i Republikes u pyet edhe për të ardhmen, ku do të jetë Ilir Meta pas përfundimit të mandatit në 24 korrik të vitit 2022. Presidenti u shpreh se e shikon veten në Shqipëri.

Në mes të shqiptarëve dhe në shërbim të tyre. Unë punoj çdo ditë me vullnet maksimal në shërbim të qytetarëve përfundoi Presidenti Ilir Meta.


Të fundit

Milan rikthehet në Champions League, Verona ‘djeg’ Napolin dhe shpëton Juven (Rezultatet)

Teksa lufta për titull dhe ajo për mbijetesë ishte mbyllur, në javën e fundit ishte në lojës Champions League,...

Tronditet Shijaku, shpërthim me lëndë plasëse pranë banesës së 36-vjeçarit

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur mbrëmjen e sotem në Shijak. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur pranë banesës së 36 vjeçarit O.V, por fatmirësisht...

Ky ishull në Greqi ju jep shtëpi, tokë dhe 500 euro në muaj për të jetuar atje

Nëse keni ëndërruar gjithmonë të largoheni nga shtëpia dhe të jetoni në një parajsë tokësore, atëherë ka ardhur shansi juaj: një ishull idilik grek...

1 mln injektime deri në qershor/ Mbi 4 mijë vaksinime sot, më shumë se 716 mijë nga fillimi i fushatës

Ka shkuar në më shumë se 717 mijë numri i vaksinimeve të kryera në vend kundër pandemisë së koronavirusit. Nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh”...

Fituesi i Eurovizion thith kokainë live gjatë spektaklit? Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Një video e çuditshme po qarkullon në rrjet dhe bëhet fjalë pikërisht për artistin kryesor të gruopit italian që u shpallën fitues në Eurovizion...

Lajme të tjera

Web TV