‘A ke foto e video të gocave tjera që mund t’ua shkatërrosh jetën?’/ Arjoni: Kam 36 minuta material

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Arjon Luli një nga ish-konkurrentët më të komentuar të emisionit “Përputhen”, i cili u përjashtua nga reality show pasi theu një nga rregullat kryesore, së fundmi ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram.

“A ke ndonjë foto ose video të atyre gocave ku mundesh të ua shkatërrosh karrierën si Anës?”, e pyet një ndjekës Arjonin.

Ky i fundit i përgjigjet se nuk është qëllimi i tij që të shkatërrojë karrierën të tjerëve.

“Lol qëllimi im nuk është ti shkatërroj njerëzve karrierën. Nuk dua me hap arkivat. Kam 36 minuta material që ndoshta as guide lines i “Instagram”-in nuk e pranon, por s’kam atë qëllim. Të kujtoj atë shprehjen: “Jeto dhe lëri të jetojnë”, i përgjigjet Arjoni.

Të fundit

Ngjarje e rëndë/ 49 vjeçari kryen vetëvrasje në Lezhë

Nje person i ka dhene fund jetes ne Lezhe nderkohe qe policia ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen. Njoftimi...

Takimi i zyrtarëve të lartë dhe Yuri Kim, Presidenca zbulon mbledhjen e Sigurisë Kombëtare: U diskutua për…

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në cilësinë e Kryetarit të Këshillit të Sigurisë Kombëtare, thirri sot një Mbledhje të Zyrtarëve të Lartë të Sigurisë...

Volejboll, FSHV bën gati nisjen e sezonit të ri, zgjat vetëm diçka më tepër se dy muaj

Zgjat diçka më tepër se dy muaj, zbardhen formulat e të gjitha veprimtarive kombëtare. Volejbolli shqiptar nuk ka humbur kohë dhe, menjëherë sapo ka...

Zbulohet arsyeja e takimit të zyrtarëve të lartë, 6 mijë trupa amerikane zbarkojnë në Shqipëri

Shqipëria dhe Forcat e Armatosura vijojnë përgatitjet për të mikpritur “Defender Europe 21”, një nga stërvitjet më të mëdha të ushtrisë amerikane në Evropë. Për...

Europol: Po shiten certifikata fallco të testeve Covid në aeroportet dhe stacionet kryesore të Evropës

Sipas Europol, (Agjencia e Bashkimit Evropian) kriminelët po shesin certifikata false të testit COVID-19 në aeroportet dhe stacionet kryesore të Evropës. Burimet thonë se policia...

Lajme të tjera

Web TV