“A ma nxeht mrena a jashtë?”/ Këngëtarja shqiptare ndez rrjetin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur, Vesa Smolica është një figurë mjaft e dashur për publikun. Me zërin dhe projektet e saj muzikore ajo ka arritur të vjedhë zemrat e të gjithëve.

Këngëtaren e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon momente nga përditshmëria e saj gjithashtu nuk mungojnë as pozat seksi.

Së fundmi Vesa ka ardhur me disa poza mjaft provokuese. E veshur me bikini në mes të borës bukuroshja brune ka “rritur temperaturat”.

“A ma nxeht mrena a jashtë?“- shkruan ajo.

Menjëherë një lumë komentesh janë bërë në fotot e saj ku fansat nuk kanë nguruar ta komplimentojë për fizikun e saj perfekt.

Të fundit

Prostituta shqiptare tërhiqet zvarrë dhe goditet 5 herë me thikë, autori e vret në mes të ditës teksa ajo po priste klientët

Prostituta shqiptare qëllohet për vdekje me thikë në mes të ditës në Itali, teksa ajo po priste klientët në...

Nuk besonte në dashuri për shkak të mbipeshës, 23-vjeçarja fejohet me instruktorin e palestrës

Pesha e madhe trupore e bënte Brittnay Jacques jo të lumtur. 23-vjeçarja e cila e kishte të vështirë një të dashur, më në fund ka...

Përmbytjet nga akullnaja ku vdiqën 100-150 persona, momenti kur një burrë shpëtohet i gjallë (Video)

Ekipet e kërkim-shpëtimit në Uttarkahand të Indisë kanë arritur të shpëtojnë një burrë të bllokuar brenda një tuneli. Ai kishte mbetur i bllokuar aty, pas...

Ndryshimi i letrës së sotme të Joe Biden nga letra e Donald Trump në 14 dhjetorit 2018

Dy vjet e gati tri muaj më parë, saktësisht më 14 dhjetor të vitit 2018, presidenti amerikan i kohës, Donald Trump, i dërgoi një...

Kurz: Pavarësisht ndryshimeve, Bashkimi Evropian ka nevojë për dialog me Rusinë

Bashkimi Evropian ka nevojë për dialog me Rusinë, pavarësisht nga të gjitha ndryshimet në pikëpamjet e tyre, deklaroi kancelari austriak Sebastian Kurz gjatë një...

Lajme të tjera

Web TV