Aksidenti në Tiranë, e mitura u përplas nga makina në derë të shtëpisë! Shoferi u arratis

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Sipas dëshmisë së fqinjëve e mitura është përplasur në derë të shtëpisë. Shoferi që e ka aksidentuar fillimisht është larguar nga vendi i ngjarjes por është kapur më vonë.

“Paralajmërimi është bërë për aksidente, që kur është bërë rruga të shikohet kryqëzimi i rrugës, ska trotuar dhe ecin shpejtë. Rruga është problematike”, tha një banor.

“Janë me qera, vajza e vogël është 6 vjeçe, jeton me qera me prindin. Sapo ka dalë nga dera e shtëpisë ka ndodhur gjithçka. Janë 4 fëmijë.

Fëmija i parë ka dalë ka kaluar rrugën dhe kanë pritur fëmijët e tjerë. Makina ka qenë një fuoristradë e zezë me 3 burra, ska ndaluar, ka ikur por është kapur”, tha fqinja tjetër.

Të fundit

Italia vaksinon 1 milionë banorë, javën e ardhshme nis imunizimi i nën 55 vjeçarëve

Shtatë milionë italianë mund të vaksinohen plotësisht për koronavirusin deri në fund të marsit, nëse furnizimi me vaksina vijon...

Ylli argjentinas Belen Rodriguez në pritje të ëmbël

Prej javësh qarkullojnë informacione se ylli argjentinas Belen Rodriguez është shtatzënë. Por vetëm sot konfirmua më në fund. Edhe pse ajo vet apo partneri ende...

Me Covid-19, pa Covid-19, Kina marshon drejt Lojërat Olimpike Dimërore të 2022-shit

Duhet edhe një vit që të nisin Lojërat Olimpike Dimërore të Kinës. Vështirësitë e krijuara nga pandemia, ekzistojnë ende. Megjithatë punimet për ndërtimin e...

Greqia bëhet shteti i radhës evropian që e ndalon vaksinën e AstraZeneca tek personat mbi 65 vjeç

Greqia bëhet shteti i radhës evropian që limiton përdorimin e vaksinës së AstraZeneca tek një grupmoshë e caktuar njerëzish. Në vendin fqinj, kjo vaksinë nuk...

Sofia Richie shihet duke shkëmbyer puthje me një mashkull në bregdet

Modelja e njohur, Sofia Richie, tashmë është duke i shijuar pushimet luksoze në Miami Beach. 22-vjeçarja është fotografuar nga paparacit, derisa shihej e ulur në...

Lajme të tjera

Web TV