Habit këngëtari: Do puthesha me Ledrin dhe do doja një skenë erotike me…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtari i njohur Genc Salihu i ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin ‘Shiko kush luan’ ka habitur të gjithë me përgjigjet që ka dhënë. Në një prej sfidave, Gencit iu risoll në vëmendje roli i tij në filmin “Martesa” ku ai është puthur në buzë me një mashkull, skenë e cila është komentuar shumë nga mediat.

I pyetur se me cilin mashkull tjetër të famshëm shqiptar do të ripërsëriste atë skenë, Genci tha emrin e Ledri Vulës pa u menduar shumë.

Ndërsa ndër të tjera ai tregoi se vite më parë ishte shumë i dashuruar me fizikun e këngëtares Ledina Çelo dhe do të donte një skenë erotike me të.

Genc Salihu
Genc Salihu

Të fundit

Tomas dhe Tim Brdariç, një “çështje familjare”/ Trajneri gjerman dhe i biri rrëfejnë jetën e tyre “shqiptare” dhe synimet me Vllazninë

I zhvendosur në Shkodër që në gjysmën e parë të gushtit, Tomas Brdariç nuk e ka lënë për asnjë...

Whitney Houston, diva e muzikës që vdiq 48-vjeç nga overdoza

Më 11 shkurt 2012 u gjend në dhomën e hotelit prej truprojës së saj, dyshohej por një koktej të fortë droge me alkool që...

Masat anti-Covid/ Shqipëria mbyllet 10 orë, mësim online në 10 qytete

Shtimi i rasteve të të infektuarve me koronavirus ka detyruar Komitetin e ekspertëve që të ndryshojnë fashën e orareve. Shqipëria nga sot deri në...

Reforma në drejtësi dhe zgjedhjet e 25 prillit. E ftuar në “HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU”, Margarita Kola, avokate

Avokatia e njohur Margarita Kola do jetë e ftuar sot në orën 18.30 në emisionin “HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU” në FJALA TV. Kola do...

Kosovë: Dialogu me Serbinë dhe fushata elektorale në Kosovë

Dialogu me Serbinë nuk po zë shumë vend në fushatën elektorale. Analistët thonë se partitë politike duhet ta dinë se dialogu me Serbinë do...

Lajme të tjera

Web TV