“Jam larguar nga PD-ja”/ Çiljeta na befason: Do të votoj…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Çiljeta Xhilaga ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit politike.

Këngëtarja e njohur që dikur ishte pjesë e PD-së, mesa duket sot ndihet e zhgënjyer me Lulzim Bashën.

Kohët e fundit jeni distancuar nga PD-ja, cila është arsyeja? “Unë jam larguar nga PD-ja sepse kam pakënaqësi nga Lulzim Basha. Unë kam ndryshuar dhe vota ime këtë vit shkon për PS-në dhe Edi Ramë. Sigurisht që habiteni por Rama e meriton, demokratët janë zhgënjyer nga Luli” tha Çiljeta gjatë intervistës në Top Channel.

Të fundit

Balla mbështet Nanon: Opozita e dështuar, Berisha-Meta e kanë marrë peng

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla deklaroi se në zgjedhjet e 25 Prillit PS e ka  Aleancën...

“Kishim frikë se çdo ditë do të ishte e fundit me të”, 4-vjeçari me COVID mposht dhe sëmundjen tjetër të rëndë

Djaloshi 4-vjeçar Ollie u diagnostikua me meningjit dhe Covid-19 në fillim të janarit, duke kaluar 3 javë të vështiranë Spitalin e Fëmijëve Arkansas. Nëna e...

Fotografi gjen pas 11 vitesh këtë grua, si ka ndryshuar jeta e saj?

Një nënë e re e përkulur, që mban mbi supe një ngarkesë të rëndë, ka në duar një valixhe dhe mban edhe një foshnje. Ky...

Plani për adoleshentët në shkolla: Burrëria do të mësohet

“Plan për të parandaluar mungesën e burrërisë te adoleshentët meshkuj”.   Ministria e Arsimit e Pekinit është e shqetësuar për “mungesën e burrërisë” të treguar nga...

Ajri apo objektet? Si infektohemi më lehtë me Covid

përmes ajrit nga njerëzit që teshtin dhe kolliten, por gjithashtu edhe kur flasin dhe nxjerrin pikat e mëdha dhe të vogla të quajtura aerosole.   Infektimi...

Lajme të tjera

Web TV