Ndodh mrekullia, foshnja gjendet e gjallë 3 ditë pasi avioni u rrëzua në det

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ne mes te nje tragjedie, ka ndodhur nje ngjarje e mrekullueshme. Nje foshnje eshte gjetur e gjalle ne det tri dite pas rrezimit te avionit ne Indonezi.

Ilir Kulla ka publikuar lajmin ne faqen e tij ne Facebook, bashke me nje foto:

Kjo foshnje u rekuperua ne det gati 3 dite me vone nga rrezimi i avionit ne Indonezi, pasi u ngrit ne aeroportin e Jakartes.

Mesa duket prindi vet e ka lidhur me jelekun e shpetimit para renies dhe zoti e ka shpetuar duke bere nje mrekulli te madhe, shkruan Kulla.

Të fundit

Zbulohet misteri pse qentë po kthehen në ngjyrë blu

Qentë e rrugës po marrin një ngjyrë blu të hapur pranë një fabrike në Rusi, për shkak të ndotjes...

Tërmet 4.5 ballë/ Lëkundjet u ndjenë 7 km në thellësi të tokës

Autoriteti i Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD) theksoi se tërmeti ndodhi në orën 06:37 të mëngjesit sipas kohës lokale në një thellësi prej...

Kina ndalon transmetimin e BBC-së pas raportimit për ujgurët

Programit të lajmeve ndërkombëtare i transmetuesit publik britanik, BBC, që njihet si një ndër mediet më prestigjioze dhe më të paanshme në botë, i...

Sekuestrohen 225 000 stërlina në një furgon në portin e Barit/ Kishin destinacion Shqipërinë

Sekuestrohen 225 000 stërlina në portin e Barit, të cilat kishin si destinacion Shqipërinë. Mësohet se paratë u gejtën në një furgon me targa...

Koronavirusi ‘gjunjëzon’ edhe Rihannën

Dy vite pas hapjes së bujshme dhe shumë të komentuar, Rihanna do të mbyllë kompaninë me linjën e saj të veshjeve, Fenty. Mediat e huaja...

Lajme të tjera

Web TV