“Zemër e shpirt”/ Anita Haradinaj zbulon si e përkëdhel Ramushi: Më gjuan nga të pasmet

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Spikerja e njohur e lajmeve në  Anita Muçaj–Haradinaj, ka qenë njëra ndër të ftuarat në emisionin e radhës të “Shiko kush luan”.

Në një prej lojërave të këtij emisioni, ajo është gjendur përballë gazetares Rudina Xhunga në sfidën “Ndaje ose digju”.

Ajo duhej të tregonte të vërteten e një pyetje që do t’i parashtrohej nga kundërshtarja e skuadrës tjetër, në rastin konkret Rudina, ose në të kundërtën do duhej të shijonte ushqimet ekstrem pikante.

Në një nga pyetjet më provokuese që stafi kishte përgatitur për të, Anita nuk refuzoi të përgjigjet.

Ajo dha tri varioacione të ndryshme se si Ramushi e përkëdhel me dashuri, në momentet kur dëshiron të tregohet romantik.

“E para thjesht më kap surratin dhe më puth, e dyta: Kur jam duke ecur, më jep edhe ndonjë shpullë…(duke iu referuar të pasmeve), ndërsa e treta më thotë: Zemër, shpirt, këto të zakonshmet”, ka thënë Anita.

Të fundit

Europol: Po shiten certifikata fallco të testeve Covid në aeroportet dhe stacionet kryesore të Evropës

Sipas Europol, (Agjencia e Bashkimit Evropian) kriminelët po shesin certifikata false të testit COVID-19 në aeroportet dhe stacionet kryesore...

Shifra alarmante/ Shënohen mbi 1000 raste gjatë 24 orëve të fundit, 6 pacientë humbin jetën

Ministria e Shëndetësisë: 3849 testime, 581 të shëruar, 1007 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe...

Koka disa metra larg nga trupi/ 68-vjeçari gjendet i copëtuar brenda shtëpisë

Një shtetas anglez është gjetur pa shenja jete dhe i copëtuar brenda shtëpisë së tij. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Apokoronas, Chania, Greqi. Mediat...

Yuri Kim dhe Meta takohen në Presidencë me Ramën, Bashën, Peleshin dhe Çuçin

Ambasadorja amerikane Yuri Kim është duke zhvilluar një takim në Presidencë me kryeministrin Edi Rama, kryetarin e PD Lulzim Basha, ministrin e Mbrojtjes Niko...

E përndoqi deri në shtëpi/ Kjo është lutja që Luana Vjollca iu bëri policëve për 29-vjeçarin

Luana Vjollca ka pasur një lutje për policët, në momentin që është thirrur për të dhënë deklarimin e saj për 29-vjeçarin Ajdin Morina i...

Lajme të tjera

Web TV