Aksident në Tiranë, tre të lënduar, mes tyre edhe të mitur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pasditen e sotme dy automjete janë përplasur në kryeqytet . Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:40, në rrugën “Llambi Bonata”, ndërsa për pasojë mësohet se të lënduar lehtë kanë mbetur tre persona. Pasagjerë në një nga automjetet e përfshira ndodheshin edhe dy të mitur M.H dhe G.H.

Të lënduarit ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

NJOFTIMI

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 18.01.2021, rreth orës 18:40, në rrugën “Llambi Bonata”, janë përfshirë në përplasje mjetet me drejtues ​ A. Ç me ​​mjetin me drejtues G. H dhe me pasagjer shtetasit e mitur me iniciale M.H dhe G.H. Si pasojë janë dëmtuar lehtë 3 shtetas, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të fundit


Zgjedhjet në Kosovë/ Dita e fundit e fushatës, të dielën qytetarët i drejtohen kutive të votimit

Subjektet politike në Kosovë kanë kohë vetëm edhe sot të bëjnë fushatë zgjedhore për zgjedhjet e 14 shkurtit, fushatë kjo që nisi më 3...

“Mutacionet mund të shkatërrojnë çdo sukses”, Merkel: Është një dimër i vështirë, ja cili është qëllimi ynë

Kancelarja gjermane Angela Merkel foli të enjten në Bundestag për të mbrojtur zgjatjen e masave kufizuese në të gjithë vendin deri në 7 Mars. Qeveria...

Shkodra nën ujë, situata përkeqësohet gjatë natës

Qarku i Shkodrës vijon të jetë në vështirësi, pasi ka një prezencë mjaft të lartë të ujërave si pasojë e reshjeve intensive. Në një...

Mister/ Zhduken vaksinat e Pfizer, policia nis menjëherë hetimet

Një shishkë e vaksinës së Pfizer është zhdukur në mënyrë të mistershme, nga një qendër shëndetësore në Peristeri të Greqisë. Çdo shishkë e vaksinës Pfizer...

Lajme të tjera

Web TV