Aurela Hoxha shtatzënë/ Rrëfen edhe mbi partnerin: Është shumë xheloz për çdo person që më afrohet

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Aurela Hoxha është në pritje të fëmijës së saj të parë. Modelja e njohur, e cila prej vitesh është zhvendosur për të jetuar në Spanjë me partnerin e saj, është 5 muajshe shtatzënë, raporton Kryefjala.com.

Pak kohë më parë u përfol se ajo ishte ndarë nga i dashuri i saj miliarder nga Miloti, Albani, por duket se tashmë kanë zgjidhur çdo mosmarrëveshje dhe janë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Thashethemet se modelja i dha fund lidhjes nisën teksa ajo ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, ku iu bënë disa pyetje ngacmuese për të kuptuar më shumë rreth lidhjes së saj me Albanin.

“I kam thënë të dua dhe e kam puthur në buzë që në takimin e parë, sa zgjohem i them edhe atij të zgjohet, sepse më merr malli. Është shumë xheloz për çdo person që më afrohet, por ende nuk kemi folur për dasmën!”- tregoi Aurela Hoxha.

Më pas modelja tha se të gjitha përgjigjet e saj kishin lidhje me qenin e saj. “Unë iu përgjigja të gjitha pyetjeve sepse ju nuk m’u drejtuat me emër, pikët i meritoj sepse nuk kam gënjyer. Ishin të gjitha për Rekun. Kush më njeh e di që ai është dashuria ime më e madhe,”- tha ajo.

Kaq u desh dhe komentuesit zbuluan se deklarata e saj kishte nënkuptim brenda dhe që bëhet fjalë për ndarjen e saj nga i dashuri në Spanjë dhe kthimin në Shqipëri.

Prej kohësh Aurela është zhvendosur për të jetuar në Spanjë me të dashurin që e mbajti mister, edhe pse “Panorama Plus” arriti të siguronte fotot e çiftit ndërsa pushonin në plazhet e Jugut.

Të fundit

Briteny dhe i dashuri 13 vite më i vogël reagojnë për herë të parë për dokumentarin që i zbuloi vështirësitë

Vetëm pak ditë pasi doli dokumentari që tregon sakrificat dhe sfidat e jetës së këngëtares së njohur, Briteny Spears,...

Kaq romantike/ E fejuara e Shpat Kasapit rrëfen se si është njohur me këngëtarin

Këngëtari i njohur nga Maqedonia, Shpat Kasapi, në fund të vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u fejuar me bukuroshen, Selvije Jao....

Kushi: Vëmendje për monitorimin e mësimit online dhe respektimin e masave

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi pas sugjerimeve të Komitetit teknik të Ekspertëve për zhvillimin e mësimit “online”, së bashku me drejtuesit e zyrave vendore...

Infermierja merr dozën e dytë të vaksinës, pëson paralizë

Një ngjarje e rëndë dhe e frikshme ka ndodhur në Greqi, në Konfurz, ku një infermiere ka pësuar paralizë pasi ka marrë dozën e...

Kandidimi i Tom Doshit/ Yuri Kim flet për një emër tjetër: Mund ta them në fund të ditës së sotme

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim është pyetur nga gazetarët edhe për apelin e saj që partitë politike të kandidojnë figura të pastra në zgjedhjet...

Lajme të tjera

Web TV