Ndërpritet papritur Për’Puthen, Fationi ngrihet për të goditur…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një situatë jo e zakontë ka ndodhur në puntatën e kësaj të hëne në emisionin ‘Për’Puthen’, ku Fatjoni dhe Erisi janë përfshirë në një konflikt.

Gjithçka nisi pasi Lediana kërkoi të largohej nga emisioni, ndërsa Erisi mori fjalën, duke thënë se shkak për këtë janë bërë pikërisht ofendimet dhe injorimet që ajo ka marrë nga konkurrentët e tjerë, duke përmendur Melisën.

Por ai u kundërshtua nga Fationi dhe mes tyre nisi një debat i fortë.

Por në një moment, Fatjoni u ngrit nga vendi dhe shkoi në drejtim të Erisit, ndërsa të gjithë djemtë e tjerë u ngritën për të mos i lënë ata që të përfshiheshin në një konflikt fizik, ndërsa transmetimi u ndërpre.

Të fundit

Juventus i bën ballë Interit, ruan fitoren e ndeshjes së parë dhe është në finale të Kupës

Veprimtaria e dytë e futbollit italian, Kupa e Italisë, ka mbërritur në stacionin e parafundit të saj, teksa po...

“Po punohet me tre turne”/ Rama në kantierin e ndërtimit në Laç, Ahmetaj: 524 apartamente përfundojnë në fund të gushtit

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar mbrëmjen e sotme punimet që po zhvillohen në kantierin e ndërtimit të banesave të tërmetit në Laç. Kryeministri ishte i...

“Covid-19” “degdis” ndeshjet e klubeve angleze në fushë asnjëanëse, zgjatet lista

Epidemia e virusit korona vazhdon të pështjellojë kalendarin sportiv anembanë kontinentit të vjetër dhe ndeshja ndërmjet Benfikës dhe Arsenalit, e vlefshme për turin e...

Rritja e rasteve me COVID, mjeku Sallabanda: Po nuk pati ndërgjegjësim qytetar masat janë të pavlefshme

Mjeku shqiptar Kita Sallabanda nga Madridi tha se mbajtja nën kontroll e rasteve në Spanjë lidhet me izolimin selektiv të qyteteve ku nuk lejohen...

Tatuazh me shqiponjë dhe muzikë me çifteli/ Arrestohet “Mirko Floriri” që kërcënonte me kanun policinë

Ai kishte marrë përsipër një sfidë me forcat e rendit përmes videove të postuara në rrjetet sociale: “Marshall, mos i harxho paratë e tua,...

Lajme të tjera

Web TV