“Nuk dua të jem më pjesë e intrigave dhe lotëve të krokodilit”, Fationi largohet nga Për’Puthen

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një situatë jo e zakontë ka ndodhur në puntatën e kësaj të hëne në emisionin ‘Për’Puthen’, ku Fatjoni dhe Erisi janë përfshirë në një konflikt.

Por ai u kundërshtua nga Fationi dhe mes tyre nisi një debat i fortë. Por në një moment, Fationi u ngrit nga vendi dhe shkoi në drejtim të Erisit, ndërsa të gjithë djemtë e tjerë u ngritën për të mos i lënë ata që të përfshiheshin në një konflikt fizik, ndërsa transmetimi u ndërpre.

Pas kësaj Fationi bëri një postim në Instagram ku shkruan se lajmëron se po largohem nga Përputhen.

Ai thotë se nuk mund të bëhet më pjesë e intrigave, mashtrimeve , viktimizimeve , lotëve të krokodilit dhe dyfytyrësisë që tjerë janë dhe tjerë hiqen para publikut.

 

Të fundit

Falimenton marka e Rihannës, nuk do të prodhojë më veshje

Me Fenty-n, Rihanna ishte gruaja e parë që krijoi një markë origjinale në LVMH, mes atyre si Dior, Givenchy,...

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi dënohet me gjobë 5 mln lekë për shkelje të masave anti-COVID

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi dënohet me gjobë 5 mln lekë për shkelje të masave anti-COVID. "Organizoi një takim në kundërshtim me masat anticovid, ndëshkohet...

Hashash, kokainë dhe armë në valixhe, kapen dy të rinjtë në Itali

Dy djem shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane pasi u kapën me drogë dhe armë. Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptarët e...

Aksioni i SPAK në Krujë, Metani: Koha që secili të bëjë llogaritë e veta

Inspektori i Lartë i Drejtësisë Artur Metani ka reaguar pas operacionit të SPAK dhe arrestimeve në Krujë, një prej tyre gjyqtarja për të cilën...

Shpërthen Covid-19 në burgun e Peqinit/ Infektohen dhjetra të dënuar VIP, mes tyre Dritan Dajti

Dhjetra persona që vuajnë dënimin në burgun e Peqinit, raportohet se janë infektuar me koronavirus. Disa ambulanca janë parë të dalin nga burgu i sigurisë...

Lajme të tjera

Web TV