Nxehen gjakrat live/ Përplasje të forta mes Kleoniki Delijorgjit dhe Alesia Bamit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Kleoniki Delijorgji e ftuar në
“Shiko kush luan”, bëri një deklaratë që tërhoqi jo pak vëmendjen. E pyetur se cilën nga modelet shqiptare do ta cilësonte si “kota biskota”, Kleoniki tha emrin e Alesia Bamit.

Sot Kleoniki dhe Alesia janë përballur në rubrikën “Trotuar” në “E diell”.

“Unë nuk kam asgjë me ty, nuk kam asgjë me asnjë femër, nuk dua të ul asnjë femër tjetër që unë të dukem më mirë. Por aty mu bë një pyetje dhe duhet të përgjigjesha sepse nuk doja të  merrja tortë fytyrës. Ti mund të jesh shumë e mirë, por për mua nuk je modele”, i tha Kleoniki Alesias. Ndërsa Alesia iu përgjigj: “Unë modelingun e kam nisur 13 vjeç kur nuk i kam patur këto format që kam sot dhe e kam mbyllur 15 vjeç kështu që unë tani nuk jam më modele.

Megjithatë doja të të pyeja këtë mendimin e kishe personal apo u konsultove dhe me ëngjëjt?”, duke shtuar se pyetjen e bëri për batutë.”Nuk mendoj se duhet të përfshijmë ëngjëjt nëpër batuta”, ia ktheu Kleoniki.

Të fundit

A do të izolohet vendi pas shtimit të rasteve? Skënder Brataj zbulon përse nuk u mblodh Komiteti sot

Skënder Brataj, Kreu i Urgjencës Kombëtare i ftuar në Shqip Show nga Rudina Xhunga, tha se Komiteti Teknik i...

I dolën qoftet djegëse, klienti rreh me grushta shitësin (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin Afyonkarahisar në Turqi. Një klient ka rrahur me grushta shitësin vetëm për shkak se qoftet ishin...

Çudia e radhës/ Bleu telefonin online, nuk do ta besoni çfarë i erdhi në kuti (Foto)

Një grua ka paguar 1,500 dollarë pasi kishte porositur celularin e fundit iPhone 12, por u shokua kur i erdhi porosia, sepse ishte vetëm...

Covid-19 i merr jetën mësuesit të shkollës 9-vjeçare (Emri+Foto)

Pas lajmit të hidhur për ndarjen nga jeta të drejtorit të shkollës 9-vjeçare në fshatin Karkanjoz të Beratit, një tjetër arsimtar është shuar nga...

U tha se nuk do të vinin, Ministria Shëndetësisë: Pas pak mbërrijnë në Rinas mbi 15 mijë dozat e vaksinës Pfizer

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se 15,210 dozat e vaksinave të kompanisë Pfizer do të mbërrijnë pas pak në Shqipëri. Fillimisht ministria njoftoi se ardhja...

Lajme të tjera

Web TV