Video e turpshme në Lezhë/ Punonjësi i rrugës rreh me sende të forta priftin ortodoks

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

“Do doja që të m’i kishte thënë problemet”, Babai dedikim për 18-vjeçaren e njohur që kreu vetëvrasje

Një 18-vjeçare e njohur në TikTok, Dazharia Shaffer, ka kryer vetëvrasje. "Unë dua t’i falënderoj të gjithë për dashurinë...

Ekspertët britanikë ngrenë alarmin: Varianti i ri i Covid do të përhapet në të gjithë botën

Varianti i koronavirusit që u shfaq për herë të parë në Kent mund të bëhet lloji dominues i virusit kudo në botë, ka parashikuar...

“Shqiptarët kanë prejardhje turke”, të rinjtë djegin para Ministrisë së Arsimit librin që i mohon origjinën

Përfaqësues të opozitës shqiptare në Maqedoninë e Veriut kanë zhvilluar një aksion simbolik para Ministrisë së Arsimit, ata kanë djegur librin e gjeografisë për...

Habit aktori: Dua partnere seksi, se inteligjente nuk ka. Ja vendi më i çuditshëm ku kam bërë seks

Rezart Veleshnja është mjaft i rezervuar për jetën e tij private, por në një intervistë për “After Party” ka zbuluar disa detaje intime. Aktori i...

Padia për emërimin e ministrave/ Rama e Meta përballen në “Kushtetuese” një muaj para zgjedhjeve

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta do të përballen për herë të parë në gjykatë më 25 mars 2021. “Reporttv” raporton se gjykimi do...

Lajme të tjera

Web TV