VIDEO/ Ja si degradoi në të shara dhe ofendime sherri mes Fationit dhe Erisit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një situatë jo e zakontë ka ndodhur në puntatën e kësaj të hëne në emisionin ‘Për’Puthen’, ku Fatjoni dhe Erisi janë përfshirë në një konflikt.

Gjithçka nisi pasi Lediana kërkoi të largohej nga emisioni, ndërsa Erisi mori fjalën, duke thënë se shkak për këtë janë bërë pikërisht ofendimet dhe injorimet që ajo ka marrë nga konkurrentët e tjerë, duke përmendur Melisën.

Por ai u kundërshtua nga Fationi dhe mes tyre nisi një debat i fortë.

Por në një moment, Fatjoni u ngrit nga vendi dhe shkoi në drejtim të Erisit, ndërsa të gjithë djemtë e tjerë u ngritën për të mos i lënë ata që të përfshiheshin në një konflikt fizik, ndërsa transmetimi u ndërpre.

 

Të fundit

Shkelën masat anti-covid/ Gjobiten me 10 mln lekë 2 përfaqësuesit e PD në Durrës

Ndëshkohen me masë administrative 5.000.000 lekë secili, 2 përfaqësues të subjekteve politike në Manzë dhe Shkallnur, të cilët kanë...

FOTO/ “Jeton në shpellë”. Njihuni me Julin, konkurenti më i ri në “Përputhen”

Në emisionin Përputhen është futur një konkurent i ri, Juli. Ai i habiti të gjithë me prezantimin për veten, ku u shpreh se i...

“Viti më i keq”, Britania e Madhe shënon rekord për diagnostikimet me kancer

Britania e Madhe ka raportuar vitin e saj më të keq përsa i përket diagnostikimeve me kancer, duke shënuar kështu një rekord të ri. Sipas...

E strehuan gjatë Luftës së Dytë Botërore, burri hebre i trashëgon 2 milionë euro fshatit

Fshati i largët i Chambon-sur-Lignon në Francën jugore ka marrë një donacion të papritur prej 2 milion eurosh, një pasuri e madhe për një...

Veliaj: Anëtarët e PD dhe LSI e kanë kuptuar se janë thjesht numra për drejtuesit e tyre; i mirëpresim në PS

“I mirëpresim në PS këdo që largohet nga partitë e rrënuara moralisht, të cilat mendojnë vetëm për familjet dhe pasuritë e tyre!” Ishte ky...

Lajme të tjera

Web TV