Aksident i rëndë në Fushë-Mamurras, humb jetën 70-vjeçari

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të marte në aksin Milot-Fushë Krujë, pranë kryqëzimit në Fushë Mamurras.

Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një automjet dhe një motor dhe si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motorit.

Viktima është një 70-vjeçar i identifikuar me inicialet P.P nga Fushë Mamurrasi. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit të ndodhur./r.g/fjala.al

Të fundit

Largimet nga LSI në Elbasan, Balla: Basha i tradhëtoi demokratët kur premtoi se “do ta çonte LSI-në për skrap”

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një takim me një grup qytetarësh në...

Projekti i Unazës së Re/ Rama: U krijua ideja sikur po bëhej grabitja e shekullit, me rëndësi çfarë po ndërtohet

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i është rikthyer debatit për projektin e Unazës së Re gjatë një bashkëbisedimi me qytetarët në Tiranë. Rama thotë se...

SPAK kërkon arrestimin e mjekut Edvin Prifti, nën akuzë edhe për pastrim parash

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka kërkuar një seancë të veçantë për mjekun kardiolog Edvin Prifti. Ndaj tij është shtuar...

Rindërtimi në Tiranë/ Veliaj: Në mars fillojmë riparimin e pallateve me fondin e Bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në bashkëbisedimin me qytetarët e kryeqytetit ka siguruar se në mars fillon riparimi i pallateve të dëmtuara...

“Në fund të 2022 asnjë gjurmë nga tërmeti”, Rama për rindërtimin: Ata që hyjnë në lagjet e reja ndjehen shumë më mirë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka zhvilluar një bashkëbisdim me qytetarët e Tiranës ku e ka nisur me Rindërtimin. Rama ka siguruar ata që do...

Lajme të tjera

Web TV