E harron Young Zerkën, Ronela Hajati fillon përgatitjet për dasmë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Nëpër të gjitha portalet një zhurmë të madhe bëri ndarja e Ronela Hajatit dhe Young Zerkës.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo e cila në një intervistë të dhënë ka treguar se është beqare, duke konfirmuar kështu ndarjen e saj nga këngëtari, Zerka.

E të gjithë shpresonim që ata të ktheheshin, kjo gjë nuk ndodhi dhe jetët e tyre morën një drejtime të ndryshme.

Së fundmi Ronela nëpërmjet një InstaStory ka treguar këngën me të cilën dëshiron të hapë dasmën e saj.

Mirëpo, partneri nuk e shohim në asnjë vend, a e ka fjalën për partnerin që do të vijë në të ardhmen apo për një mashkull që është në jetën e saj momentalisht, këtë nuk dimë ta themi.

Rëndësi ka që planet e saj për një dasmë kanë filluar.

 

Të fundit

Shembet çatia e shkollës, 12 persona dërgohen me urgjencë në spital (Video)

Dymbëdhjetë persona, përfshirë nëntë fëmijë, janë plagosur pasi çatia e një shkolle në Florida u shemb pjesërisht. Incidenti ndodhi në...

Kamioni përplas 65-vjeçarin me biçikletë, mësohet gjendja e tij

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës ku ka mbetur i plagosur një 65-vjeçar. Burime zyrtare nga policia e Durrësit bënë me dije...

Ndryshon rregullorja/ Prekjet me dorë të topit, ja kur do të quhet penallti

Prekja e topit me dorë në zonë gjatë viteve të fundit është interpretuar në mënyra të ndryshme dhe ka pasur shumë pakënaqësi, teksa federatat...

Kush janë dy të rinjtë shqiptarë që u vranë me armë brenda makinës së tyre (Emrat+Foto)

Dy persona të moshës 24 dhe 28-vjeç kanë mbetur të vrarë nga një përleshje e armatosur që ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në...

Tea dhe Bearti rikthehen në ‘Përputhen’

E papritur, por e vërtetë! Tea dhe Bearti do të rikthehen në “Përputhen”. Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa...

Lajme të tjera

Web TV