Gigi Hadid tregon për herë të parë kur zbuloi se ishte shtatzënë: Kisha të përziera në prapaskenë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në shtator të 2020-s Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë. Deri më tani modelja nuk ka treguar shumë për vogëlushen, madje as emrin.

Por Hadid së fundmi dha detaje se momentin që zbuloi se ishte shtatzënë.

“E mësova ditën para sfilatës së Tom Ford”, duke treguar kështu që ajo e dinte që do të bëhej nënë kur u shfaq në pasarelë në Javën e Modës në Paris vitin e kaluar.

“Kisha shumë të përziera në prapaskenë. Por mësova se mund ta kontrolloja nëse haja vazhdimisht, kështu që mami më paketonte ushqime para çdo shfaqjeje”, shkruan Gigi.

Ajo tregoi se nepsi iu shtua për toste, sallata, çokollatë dhe patate të skuqura.

Të fundit

Rindërtimi në Tiranë/ Veliaj: Në mars fillojmë riparimin e pallateve me fondin e Bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në bashkëbisedimin me qytetarët e kryeqytetit ka siguruar se në mars fillon...

“Në fund të 2022 asnjë gjurmë nga tërmeti”, Rama për rindërtimin: Ata që hyjnë në lagjet e reja ndjehen shumë më mirë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka zhvilluar një bashkëbisdim me qytetarët e Tiranës ku e ka nisur me Rindërtimin. Rama ka siguruar ata që do...

Festa Kombëtare e Japonisë/ Ruçi uron kryeparlamentarin: Jeni ndër donatorët më të rëndësishëm për Shqipërinë

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, i ka dërguar një letër urimi Kryetarit të Dhomës së Përfaqësuesve të Japonisë, Tadamori Oshima, me rastin e Festës...

Rrezikohej votimi për 700 mijë shqiptarë, gati shtyrja e vlefshmërisë së ID-ve

 Nga Fernada Cenko Qeveria po bën gati draft vendimin për të shtyrë afatet e vlefshmërisë së kartave të identitetit. Kur na ndajnë 71 ditë nga...

Fshihnin kokainën në trungun e pemës/ Si e trafikojnë drogën shqiptarët në Itali

Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet italiane, pasi trafikonin lëndë narkotike të llojit kokainë. Sipas mediave italiane, të arrestuarit e fshihnin kokainën në...

Lajme të tjera

Web TV