Ndihen dy shpërthime të fuqishme në Shëngjin, qytetarët të alarmuar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dy shpërthime të fuqishme janë dëgjuar nga banorët e qytetit të Lezhës pasditen e sotme.

Menjëherë pas shpërthimeve të njëpasnjëshme të cilat janë dëgjuar në ishullin e Shëngjinit dhe ishullin e Lezhës ka shkuar menjëherë policia e cila po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Deri më tani nuk ka ende asnjë informacion tjetër teksa shpërthimet janë ndier në gjithë zonën dhe Policia po punon për të zbardhur ngjarjen .

vijon…

Të fundit

Vendimi i Ministrisë së Arsimit/ I gjithë arsimi parauniversitar me mësim online deri më 19 shkurt

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, jep njoftimin e rëndësishëm për të gjitha shkollat në vend. NJOFTIM Sipas parashikimeve të IGJEUM, në...

Mos i shkruaj asnjërit prej këtyre 9 lloje meshkujve për Shën Valentin

Pavarësisht se çfarë faze të jetës sentimentale je, dita e Shën Valentinit të bën të marrësh guxime të tilla, si t’i shkruash dikujt që...

Lajm i mirë nga ekpertët e shëndetësisë/ COVID-19 do të jetë një sëmundje që do të kalohet si grip i zakonshëm

Sekretari i Shëndetësisë së Britanisë së Madhe, Matt Hancock tha se ai shpreson që deri në fund të vitit, përmes vaksinave dhe trajtimeve COVID-19...

Reshjet e dëborës vështirësojnë qarkullimin, Balla thirje qytetarëve: Qëndroni në shtëpi, vijon puna për hapjen e rrugëve

Reshjet e dëborës vështirësojnë qarkullimin në aksin Elbasan-Qafë-Thanë, Balla thirrje qytetarëve të qëndroijnë në shtëpi, ndërsa vijon  puna për mbajtjen hapur të rrugëve Kryetari i...

“Pacienti ka pasur dëshirë t’i japë para”, Avokati i mjekut: Nuk është i detyruar të deklarojë pasurinë

Avokati i mjekut Edvin Prifti, Henrik Ligori ka deklaruar se do të apelojnë vendimin e gjykatës në lidhje me lënien në arrest të mjekut,...

Lajme të tjera

Web TV