Nuk përballoi dot presionin në familje/ Enxhëll tek “Love Story” braktis zemërthyer emisionin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mbrëmjen e sotme në “Love Story” u transmetua takimi i  Saimirit dhe Enxhëllit. Dyshja shkuan në kinema, ku panë një film romantik, folën për dashurinë dhe nuk i kursyen deklaratat romantike.

Enxhëll u përlot teksa fliste me 33-vjeçarin, i cili i tha: “Sytë e tu janë magjikë, nuk ka nevojë të flasësh, se të kuptoj me sy”.

Gjithçka shkoi shumë mirë, mirëpo pas transmetimit të takimit Enxhëll u shpreh se ka vendosur të largohet nga “Love story”, pasi nuk mundet ta përballojë më situatën.

“Nga e gjithë kjo eksperiencë deri sonte, unë kam vendosur të veteliminohem sepse nuk mundem ta përballoj dot më.

Kam shumë peshë nga vetja ime, presioni i familjes gjithashtu, dhe nuk mundem. Po bëhet shumë e vështirë për mua”, tha ajo.

Të fundit

Përndiqte dhe shantazhonte 16-vjeçaren, arrestohet i riu në Kukës

Policia në Kukës ka vënë në pranga një 22-vjeçar pasi ka përndjekur dhe shantazhuar një vajzë të mitur. Sipas policisë...

Nëna humbi jetën nga Covid-19, denoncon djali: I vodhën vathët prej ari me gur diamanti

Itali – Humbja e sendeve personale të pacientëve që humbin jetën nga koronavirusi është kthyer në shqetësim për familjarët. Djali i një pacienteje ka...

“Doja të bashkoja dy shtetet”/ Akrobatja nga Tirana shfaqet e jashtëzakonshme në -8 gradë për pavarësinë e Kosovës

Fiona Rushiti është akrobatja e guximshme nga Tirana. Ajo njihet për talentin e saj dhe performancat e aspak normale në qiell të hapur, pa...

Makina ra në lumin Drino, kush janë dy elektricistët që humbën jetën tragjikisht në krye të detyrës (Foto)

Ismet Isaraj dhe Selfo Kallfa, ishin nisur për në për në fshatit 'Asim Zeneli' për të rregulluar një defekt, por rrugës makina ka rënë...

“Hera e dytë shumë më e vështirë”, moderatorja shqiptare riinfektohet me Covid-19

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari është infektuar me Covid-19 për herë të dytë,. Fjoralba i është nënshtruar një testi të Covid 19 i cili ka...

Lajme të tjera

Web TV