“Tregoji miletit se të ndërrosh burrë duhet b….” Rudina Dembacaj i kthen përgjigjen e papritur ndjekëses

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan momente të ndryshme nga rutina e saj.

Së fundmi Rudina ka postuar një video nga palestra dhe menjëherë në video kanë vërshuar komentet.

“Bravo, tregoju miletit se të ndërrosh burrë duhet b….”

Rudina i ka kthyer përgjigje duke përdorur humorin që e karakterizon duke u shprehur: “Hahahahaha po zemër! Edhe nuk duken, unë kam b…për gjithçka”.

Të fundit

“Kujdes maksimal”/ Policia jep detajet për akset më problematike nga dëbora

Nisur nga moti i keq me reshje shiu pothuaj në të gjithë akset rrugore të vendit dhe reshjet e...

Po tymoste kanabis/ Adoleshenti tërheq zvarrë me makinë policin 

Kamera e vendosur në uniformën e një polici britanik, ka kapur momentin kur një i dyshuar e tërheq zvarrë me makinë, teksa ai tenton...

Tërmeti me maginitutë 7.1 shkakton dridhje të fuqishme

Një tërmet me magnitutë 7.1 ballë të shkallës Rihter, ka goditur pjesën verilindore të Japonisë. Mediat e huaja shkruajnë se dridhja e fuqishme u...

COVID-19 në Kosovë, 4 të vdekur dhe 290 raste të reja

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë nga COVID-19 katër persona dhe janë regjistruar 290 raste të reja. IKSHPK raporton se gjatë 24 orëve...

Mot i keq/ Kushi: Të gjitha shkollat mësim online deri në 19 shkurt

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, jep njoftimin e rëndësishëm për të gjitha shkollat në vend. NJOFTIM Sipas parashikimeve të IGJEUM, në vendin tonë pritet një rënie...

Lajme të tjera

Web TV