“Vetë u largove nuk të hoqi njeri”, Xhemi Shehu i përgjigjet ndjekësit për urimin e “Portokalli”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këtë të diel nis edhe sezoni i ri i “Portokalli”. Nën drejtimin e Eneda Tarifës dhe Salsano Rrapit, ka qenë Xhemi Shehu ajo që i ka uruar suksese spektaklit të humorit.

Me anë të një videoje të shkurtër, ku Xhemi shihet krahë Salsanos, moderatorja ka shkruar: “Shuuuumë suksese skuadrës ‘Portokalli’ sonte, do të më mungojë shumë puna me ju e sidomos me ty Salsano Rrapi.” Por, një nga komentuesit ka tërhequr vëmendjen e Xhemit. “Vetë u largove, nuk të hoqi njeri”, ka komentuar përdoruesi. Moderatorja nuk e ka lënë pa përgjigje, duke ia kthyer: “Edhe s’duhet të më mungojë pse ika vetë kështu?!”

Xhemi u largua nga “Portokalli” dhe Top Channel në përfundim të sezonit të shkuar. Me anë të një videoje të Arbana Osmanit pak ditë më parë, Shehu la të kuptohej se me shumë mundësi, nuk do t’i rikthehet ekranit për një kohë të gjatë.

Të fundit

“Shijoni këtë pamje të mrekullueshme” Yuri Kim ndan foton e Ambasadës Amerikane të mbuluar në dëborë

Ambasadorja Yuri Kim ka ndarë në ‘Twitter’ foton e rezidencës së SHBA-së në Tiranë e cila është e mbuluar...

Stuhia e dëborës dëmton rrjetin e shpërndarjes së energjisë, Balla ndjek nga afer punën e OSHEE në Elbasan

Reshjet e dëborës që kanë përfshirë pothuajse gjithë territorin e vendit kanë shkaktuar dëmtime të shumta edhe në rrjetin rrjetin e shpërnarjes së energjisë...

Shkroi “shes votën” në Facebook/ E riu e pëson keq, arrestohet nga policia

Reshjet e shumta të borës kanë shkaktuar vështirësi në qarkullim në disa zona të Kosovës. Në disa fshatra, banorët janë ankuar se e kanë pasur...

“Shën Valentin i rrallë”/ Rama publikon videon mahnitëse nga Tirana

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke postuar një video mahnitëse nga Tirana e mbuluar me dëbora. Krahas videos së postuar, kryeministri shkruan se...

Zjarri përfshin qendrën e vaksinimit, evakuohen personat në radhë

Një qendër vaksinimi kundër koronavirusit në Surrey të Britanisë së Madhe është përfshirë nga zjarri duke detyruar personat që ishin në radhë, duke pritur...

Lajme të tjera

Web TV