E pazakontë në Vlorë/ Bujar Leskaj i Pd-së shpërndan librin e Biden , jep autografe pa qënë ai autori

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

 

Bujar Leskaj në Vlorë duke shpërndarë librin e Joe Biden

Ditën e sotme është zyrtarizuar Joe Bide, si presidenti i 46-të i SHBA.

Në të njejtën kohë kur po zhvilloj ceremonia e inagurimit të Biden, disa të rinj të FRPD së Vlorës kanë mbushur zyrat e shtabit elektoral të PD Vlorë, ku i pranishëm ka qenë dhe drejtuesi politik për PD në këtë qark, Bujar Leskaj.

Ai prezantoi dy libra, ndër to dhe “Joe Biden-ëndërrimtari amerikan”, shkruar nga Evan Osnos dhe përkthyer nga Taulant Hatia.

Në fund Leskaj ka dhuruar disa libra me autografin e tij, dhe pse nuk është as autori dhe as përkthyesi i librit.

Të fundit

I ftohti në Tiranë, Veliaj: 5 qendra sociale në gatishmëri për këdo që ka nevojë në këto ditë të ftohta

Në këto ditë të ftohta dimri, sidomos si kjo e sotmja, ku qyteti u mbulua nga dëbora, Bashkia e...

Moti i keq, FSHF shtyn të gjitha ndeshjet deri të shtunën më 20 shkurt

Moti i keq dhe reshjet e dëborës që kanë përfshirë të gjithë vendin tonë kanë detyruar Federatën Shqiptare të Futbollit që të shtyjë të...

Studimi befasues: Vitamina C dhe zinku nuk i zvogëlojnë simptomat e C*vid-19

A ndihmon vitamina C dhe zinku në luftimin e COVID-19? Ja ç’thonë studimet e reja! Jo, madje as në doza të larta, sipas disa provave...

Shën Valentini i parë në Shtëpinë e Bardhë, bashkëshortja e presidentit Biden jep një mesazh dashurie (FOTO)

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden dhe bashkëshortja e tij, Jill, do të festojnë së bashku Shën Valentinin e parë në...

Gjenden trupat e 13 shtetasve të vrarë 

Forcat turke kanë gjetur trupat e 13 shtetasve turq të rrëmbyer nga kryengritësit kurdë në Irakun verior, tha të dielën ministri turk i Mbrojtjes,...

Lajme të tjera

Web TV