E rëndë/ 19-vjeçarja shqiptare përdhunohet nga 4 meshkuj dhe ngelet shtatzënë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e tmerrshme dyshohet se ka ndodhur në një fshat të Prishtinës para katër muajsh.

Një 19-vjeçare ka raportuar në Polici se është dhunuar nga katër meshkuj, dy nga të cilët i njeh.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur në mal, në një shtëpi të pabanuar, rrugës që çon në fshatin Koliq të Prishtinës. 19-vjeçarja ka deklaruar se është dhunuar me forcë nga katër personat e dyshuar.

Ajo ka njoftuar pas katër muajsh, pasi ka kuptuar se si pasojë e dhunimit, kishte mbetur shtatzënë. Vajza ka deklaruar për “Express” se për këtë posedon edhe raportin mjekësor.

Ndërkohë, Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti është cilësuar si “Dhunim”.

“Dhunim. Koliq NN. Me 20.01.2021 viktima femër kosovare ka raportuar se para katër muajve është dhunuar nga katër persona të dyshuar dy nga ta i njeh. Rasti është duke u hetuar”, ka njoftuar Policia.

 

Të fundit

Françeska Jaçe i futet politikës, tregon se ku do të kandidojë për deputete

Ish-banorja e Big Brother dhe modelja Françeska Jaçe është ndër personazhet më të komentuara kjo për shkak të postimeve...

“Faleminderit që u shpëtove nënën fëmijëve të mi”, artistja Justina Aliaj përlot mjeken Najada Çomo

Artistja e njohur shkodrane Justina Aliaj u infektua me koronavirus në muajin nëntor dhe për shkak të simptomave të rënda u shtrua në spitalin...

Kreu marrëdhënie seksuale me prostitutën dhe më pas e dhunoi barbarisht, habit autori me deklaratën në polici

Një djalë i ri ka masakruar me grushte dhe me shkelma një prostitutë në Spezia, në një ngjarje që mediat italiane, e përshkruajnë shumë...

Albin Kurti me “këlyshët” e tij kanë dashur të më arrestojnë/ Deklarata e fortë e Pacollit prag zgjedhjeve

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka deklaruar se Albin Kurti dhe vartësit e tij kanë tentuar ta arrestojnë, duke iu referuar...

“Punë jo gjumë”, Rama inspekton punimet në spitalin e Fierit: Marhallah! Javën tjetër nis ngritja e mureve

Rama inspektim në kantierin e Spitalit Rajonal Memorial në Fier: Punë, jo gjumë Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet në kantierin e Spitalit Rajonal Memorial...

Lajme të tjera

Web TV