Melania “braktis” Trump në ditën e fundit si President/ Pamjet që po bëjnë xhiron e botës (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Melania Trump u përball me një situatë të vështirë në momentin e saj të fundit si Zonjë e Parë.

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet, ku ajo “braktis” Trump dhe futet direkt në makinë, ndonëse ai kishte ndaluar për të pozuar para fotografëve.

Ish-modelja mbante veshur një fustan Gucci 3700 dollarësh dhe syze dielli gjigante që i mbulonin një pjesë të mirë të fytyrës.

Të fundit

Endri Çelaj: Sakrifikoj gjithçka për futbollin! Fanella kuqezi, speciale

Endri Çelaj, futbollisti i talentuar shqiptar pa mbushur ende të 18-tat është transferuar nga klubi francez i Paris Saint-German...

Humbje e thellë në zgjedhje/ Jep dorëheqjen Isa Mustafa

Isa Mustafa e ka dorëzuar dorëheqjen para strukturave të partisë pak minuta më parë, merr vesh Gazeta Express nga burime brenda kryesisë së LDK-së,...

Xhaçka uron Albin Kurtin: Shqipëria do të jetë avokate e pakompromis e interesave të vëllezërve tanë kosovarë

Pas Taulant Ballës, ishte radha e ministres së Jashtme, Olta Xhaçkës, për të përshëndetur fitoren e kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në zgjedhjet...

Tanzani, qeveria që trajton Covid me xhenxhefil në vend të vaksinave

Pa ilaçe ose vaksina, qeveria e Tanzanisë propozon ilaçe natyrore të bazuara në bimë kundër covidit dhe kjo vetëm sepse sipas saj virusi është...

U arrestua nga SPAK, rrëfehet babai i Enkeleida Hoxhës: Prokurori e mashtroi dhe e la shtatzënë, vajza nuk e njeh të atin, ku do...

Babai i gjyqtares së arrestuar për korrupsion Enkeleida Hoxha ka bërë një rrëfim për jetën e vajzës së tij. Në një intervistë për News 24,...

Lajme të tjera

Web TV