“M’fal emocion që s’e kam ditur që ekziston” Ledri Vula i dedikon vargjet e ëmbla së bijës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

 

Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër për herë të parë në fillim të dhjetorit. Që nga ai moment, dyshja nuk është kursyer aspak me fotot e ëmbla të vogëlushes.

 

Madje, reperi dhe partnerja e tij kanë hapur dhe një llogari personale në ‘Instagram’ për Poem Blu, ku ndajnë herë pas here video dhe foto.

 

Së fundmi, Ledri ka shpërndarë një prej fotove të fundit të vogëlushes, të cilën e ka shoqëruar me këngën dedikuar vogëlushes së tyre- ‘’Si Baba’’.

“M’fal emocion që s’e kam ditë ekziston, veten n’plan t’parë mo nuk e kom. Mezi pres kur ti rritesh e storiet e tua m’kallxon, rrahjet e zemrës teme e tuat n’sikron, babi t’don”, thuhet në pjesën e këngës që Ledri ka shoqëruar foton.

 

Të fundit

Sezon ekstra/ Lajm i mirë për studentët e Fakultetit Histori-Filologji

Fakulteti i Histori-Filologjisë ka marrë këtë të hënë vendimin për një mundësi të dytë për të gjithë studentët të...

Këngëtarja në arrati i bën urimin special Albin Kurtit: Ti je zemra…

Pas fitores së mbrëmshme, këngëtarja Fjolla Morina e ka uruar nga arratia Albin Kurtin përmes një postimi në profilin e saj zyrtar në Instagram. “Ti...

Dolën pa maskë dhe thyen rregullat anti-Covid, gjobiten 2673 qytetarë

Policia e Shtetit ka gjobitur gjatë orëve të fundit 2673 qytetarë, pasi janë konstatuar se nuk kanë zbatuar masat e marra për parandalimin e...

Praktimi i fesë në ushtri/ Halit Valteri denoncon rastin: Duhet ndryshim! Çdokush ka të drejtë të besojë (Video)

Deputeti i opozitës parlamentare Halit Valteri, në kuadër të projektligjit për disiplinën në Forcat e Armatosura të Shqipërisë ka denoncuar rastin e një ushtaraku...

Varianti anglez deri në 70% më vdekjeprurës? Ja çfarë thotë studimi

Duke ekzaminuar të dhëna nga disa studime të kryera në Mbretërinë e Bashkuar, studiuesit nga Grupi Këshillimor i Kërcënimeve për virusin e ri dhe...

Lajme të tjera

Web TV