Nga Dubai/ Roza Lati tregon të pasmet bombastike nga afër

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Roza Lati ndodhet me pushime në Dubai dhe ka ndarë disa foto shumë provokuese buzë detit.

Veshur me bikini ngjyrë të kuqe ka ekspozoi linjat trupore dhe tatuazhin që ka në njërën këmbë.

Në mbishkrimin e postimit, shkroi: “Unë udhëtoj .. sepse paratë kthehen. KOHA JO. Mbushni jetën tuaj me përvoja, jo me gjëra. Keni histori për të treguar jo gjëra për të treguar”.

Po ashtu, moderatorja vuri në pah fizikun e saj duke u fotografuar nga afër.

 

Të fundit

Një vit nga vdekja e Nexhmije Pagarushës

Sot është bërë një vit që nga vdekja e ikonës së muzikës, Nexhmije Pagarusha. Legjenda e këngës shqiptare u...

Cov*d i merr jetën 35-vjeçarit/ Mesazhi prekës i të riut një ditë para se të vdiste

Në sallën e reanimacionit në COVID 2, nuk është e njëjta situatë si pak muaj më parë. Vështirë të mendosh se një djalë apo një...

Policia italiane arreston 61-vjeçarin shqiptar/ Njihej si një nga trafikantët më famëkeq në histori

Policia italiane ka sekuestruar 200 gram kokainë dhe 150 gram hashash në shtëpinë e një 26-vjeçari. Gjatë operacionit, Karabinierët në Bolonja arrestuan tre personave, dy...

Fotoshop për të holluar belin? Luana i përgjigjet akuzave (VIDEO)

Luana Vjollca mori disa ditë pushime për tu çlodhur dhe ndan me ndjekësit e saj në Instagram, foto nga këto pushime. Sigurisht që mes...

“Ja pse e mbajtëm të fshehtë”, Tea dhe Bearti tregojnë dashurinë e tyre

Ish-konkurrentët e emisionit Përputhen, Tea dhe Bearti, së fundmi zyrtarizuan dashurinë e tyre. Ata janë shprehur të lumtur që kanë gjetur njëri tjetrin, pavarësisht...

Lajme të tjera

Web TV