Rita Ora përfundon në librat shkollorë të Spanjës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Së fundmi po bën xhiron e rrjetit lajmi se Rita Ora duket ka përfunduar në librat shkollorë në Spanjë.

Një person ka zbuluar përmes një statusi në Twitter fotografinë e Ritës në librin e anglishtes për shkollën e mesme.

Në një faqe ku shkruhet për kohët e ardhme, shfaqet një imazh i këngëtares shqiptare kur ishte nxënëse e shkollës “Sylvya Young Thatre Schoool”, në Londër.

“Dikush të më konfirmojë nëse kjo është Rita Ora dhe të më shpjegojë se çfarë bën në një libër të anglishtes së Shkollë së Mesme”, -ka shkruar një spanjoll në Twitter.

Të fundit

Projekti i Unazës së Re/ Rama: U krijua ideja sikur po bëhej grabitja e shekullit, me rëndësi çfarë po ndërtohet

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i është rikthyer debatit për projektin e Unazës së Re gjatë një bashkëbisedimi me...

SPAK kërkon arrestimin e mjekut Edvin Prifti, nën akuzë edhe për pastrim parash

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka kërkuar një seancë të veçantë për mjekun kardiolog Edvin Prifti. Ndaj tij është shtuar...

Rindërtimi në Tiranë/ Veliaj: Në mars fillojmë riparimin e pallateve me fondin e Bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në bashkëbisedimin me qytetarët e kryeqytetit ka siguruar se në mars fillon riparimi i pallateve të dëmtuara...

“Në fund të 2022 asnjë gjurmë nga tërmeti”, Rama për rindërtimin: Ata që hyjnë në lagjet e reja ndjehen shumë më mirë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka zhvilluar një bashkëbisdim me qytetarët e Tiranës ku e ka nisur me Rindërtimin. Rama ka siguruar ata që do...

Festa Kombëtare e Japonisë/ Ruçi uron kryeparlamentarin: Jeni ndër donatorët më të rëndësishëm për Shqipërinë

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, i ka dërguar një letër urimi Kryetarit të Dhomës së Përfaqësuesve të Japonisë, Tadamori Oshima, me rastin e Festës...

Lajme të tjera

Web TV