Taulant Balla kujton 21 janarin, publikon pamjet nga protesta/ Akuzon krerët e opozitës dhe presidentin Meta

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, kujton sot ngjarjen e rëndë të “21 Janarit 2011”, ku u vranë në bulevard 4 protestues të pafajshëm.

Në një video të publikuar në “Facebook”, shoqëruar me mbishkrimin “Mos harro”, Balla publikon pamje nga protesta e përgjakshme, ku shihen punonjësit e Gardës duke qëlluar me armë mbi protestuesit.

Të fundit

Dy të rinjtë u bënë milionerë në kohë pandemie, por…

Dy zviceranët, Jascha Rudolphi dhe Luca Steffen gjetën mënyrën të bëjnë para gjatë pandemisë. Ata janë bërë milionerë gjatë valës...

Parashikimet nga 21-22 deri më 28 shkurt

DASHI: Po vijnë ditë kaotike. Disa mund të fillojnë nga e para. Nesër hëna do të jetë disonante. Priten ngadalësimet në punë. DEMI: Momente të forta agjitacioni....

Ndërron jetë në moshën 53-vjeçare Dekani i Fakultetit të Gjuhëve të Huaja

Dekani i Fakultetit të Gjuhëve të Huaja, Artur Sula ka ndërruar jetë në moshën 53-vjeçare. Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë dhe të afërmit...

Në kërkim për plagosjen e rëndë të 65-vjeçarit, arrestohet 42-vjeçari në Pogradec

Policia ka arrestuar një 42-vjeçar në Pogradec, pasi ishte shpallur në kërkim për 'Plagosje e rëndë me dashje". Pas një konflikti për motive të dobëta,...

Sasia e mishit të kuq që duhet të hamë çdo ditë dhe javë

Sa duhet ngrënë, pse është mirë dhe pse jo, a mund ta teprojmë? Mendimet e ekspertëve janë të ndryshme. Çfarë nënkuptojmë kur është fjala për...

Lajme të tjera

Web TV