Tërbohet Kejvina Kthjella/ Thyen dhunshëm pjata, kërcen me fund të shkurtër e dëgjon këngë greke (VIDEO)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Modelja Kejvina Kthella po jeton ditët më të bukura të saj duke udhëtuar. Nuk ka Covid që e ndal modelen. Ajo ndodhet në Dubai aty ku duket se po shijon diellin dhe po merr rrezet e nevojshme.

Larg shirave dhe dëborës që ka mbuluar Shqipërinë, Kejvina po kalon më së miri në Dubai…duke thyer pjata. Po, po duke bërë pikërisht këtë gjë.

Nëpërmjet instastory-ve të postuara në rrjetin e saj social, Kejvina shihet nën shoqërinë e personave të tjerë që po thyejnë pjata dhe po e shijojnë shumë. Tradita greke duket se gjendet dhe në Dubai. Kejvina shihet që thyen pjatat e buzëqeshur.

Të fundit

A janë vërtetë të zgjuar psikopatët?

Kur njerëzit mendojnë për një psikopat, ata mund, në mënyrë të arsyeshme, të mendojnë për dikë që është potencialisht...

Vajzë pastron varret prej tetë vitesh/ “Kam gjetur pasionin tim të jetës”

Tj Kleeman dhe familja e saj u transferuan në një shtëpi që ishte afër më shumë se 3,500 varreve në Tëeed Heads, në veri-lindje...

Zgjedhjet e 25-prillit/ KQZ regjistron 16 parti dhe një kandidat të pavarur

Zgjedhjet parlamentare të 25-prillit, KQZ regjistron 16 parti dhe një kandidat të pavarur.  Janë regjistruar për në zgjedhjet e 25-Prillit, PS, PD, LSI, PS,...

Ndërron jetë ish-zëvendësrektorja e Universitetit të Tiranës

Ka ndërruar jetë dje Shpresa Zenelaj, ish-zëvendësrektorja e Universitetit të Tiranës dhe një nga pedagoget më të njohura të fakultetit Filologjik Shpresa Zenelaj. Ndonëse...

Pushime falas, ky rajon paguan që vizitorët të provojnë zonën

Një rajon i Francës Jugperëndimore po paguan që vizitorët të shkojnë dhe të provojnë zonën. Departamenti i Corrèze, i vendosur midis qyteteve Limoges dhe Toulouse,...

Lajme të tjera

Web TV