Horoskopi ditor, 22 janar 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dashi

Mbajini sytë hapur drejt mundësive të reja në sferën sentimentale dhe jetoni çdo gjë që do ju vijë përpara. Parashikohen të reja të rëndësishme, por edhe ndonjë problem familjar. Ata që janë vetëm, do të jenë të dominuar nga humori i mirë! Në punë, do të ndiheni të lodhur, por pavarësisht kësaj askush nuk do mund që t’iu sfidojë.

Demi

Për gjithë ata që janë në çift, dashuria do të jetë e mbushur me zhvillime pozitive. Ky është një moment i mirë për të ndërtuar të ardhmen në çift. Ndërsa gjithë ata që janë vetëm, do të kenë mundësi për takime të reja. Në punë do ju duhet të bëni disa zgjedhje të rëndësishme për të ardhmen tuaj.

Binjakët

Një klimë pozitive e yjeve do të dominojë në të gjithë sektorët e jetës. Historitë e
dashurisë në krizë, do të arrijnë që të sigurojnë më shumë stabilitet. Kjo e premte është mjaft pozitive, ku nuk do të mungojnë flirtimet. Sa i takon punës do të jetë një ditë e mbushur me entuziazëm për të ardhmen, duke ndryshuar edhe ana financiare.

Gaforrja

Parashikohet që të ndodhin të papritura të kënaqshme, të cilat do ju mbushin me gëzim. Ata që janë vetëm do të kenë mundësi të reja për të njohur persona interesant. Ndikimi i Venusit, do i japë një shtysë të re karrierës suaj profesionale.

Luani

Në dashuri nuk do të ndjeni atë intensitetin special që bashkon dy zemrat. Por e
premtejado të sjellë zhvillime të rëndësishme sa i takon disa miqësive të reja. Yjet
favorizojnë ata që janë vetëm, ku parashikohen flirte interesante. Në punë, në sajë të ndikimit të Uranit do të rezultoni të besueshëm për dikë që është në vështirësi.

Virgjëresha

Hëna do të ketë ndikim aspak të favorshëm sa i takon ndjenjave. Me partnerin/en do e keni shumë të vështirë që të gjeni intensitetin. Ata që janë vetëm, duhet të tregojnë kujdes, ndaj një raporti të kaluar. Sa i takon sferës profesionale, do të vlerësoheni maksimalisht për rezultatet e arritura.

Peshorja

Pavarësisht angazhimeve që do të keni, do të jeni të organizuar dhe do të çoni përpara gjithçka me sukses. Në mbrëmje parashikohen zhvillime interesante. Ata që janë vetëm, do të jenë shumë kërkues, lidhur me personin që duan të kenë pranë. Në punë, me ndikimin e kundër të Marsit, duhet të tregoni shumë kujdes.

Lexo edhe :  Jeta në hapësirë, si do të ndryshojë mënyra se si plakemi?

Akrepi

Kjo është dita e duhur për t’i dhënë një shtysë të rëndësishme një historie dashurie të cilën nuk e keni të qartë. Rruga është e hapur drejt konsolidimit ose krizës. Ata që janë vetëm, mund të përfshihen në aktivitete me persona që do ju zgjojnë interesa të reja. Në punë, gjithçka ecën siç ju dëshironi, ndonëse ndjeni nevojën për të konsoliduar pozitën tuaj.

Shigjetari

Kjo e premte kërkon që të reflektoni mirë, pasi ka ardhur momenti që të merrni vendim lidhur me raportin në çift. Për ata që janë vetëm, ky nuk është një moment i mirë, por fatmirësisht do të jeni të rrethuar nga miq të sinqertë. Në sferën profesionale, pas shumë pritjesh, do të arrini të merrni kënaqësitë e shumë pritura.

Bricjapi

Pasiguritië që keni, mund t’iu shtyjnë në marrjen e vendimeve të gabuara në dashuri. Bëni kujdes! Ata që janë vetëm, do të kenë mundësi të shumta për të bërë takime interesante. Në punë, priten zhvillime të rëndësishme për gjithë të lindurit e kësaj shenje.

Ujori

Do të ndjeni nevojën për tu përfshirë në emocione të reja dhe për të dalë nga rutina. Merrni një periudhë kohe vetëm për veten tuaj! Pritet rikthim intensiteti me partnerin/en. Edhe ata që janë vetëm, do të ndjejnë emocione të papritura. Në sferën profesionale duhet të bëni kujdes, lidhur me financat. Prisni momentin e duhur, për të bërë investime të rëndësishme.

Peshqit

Kjo e premte parashikohet që të jetë e qetë dhe do të ndiheni gati për të organizuar diçka relaksuese, me njeriun tuaj të zemrës. Shijojeni në maksimum, këtë moment kënaqësie. Për ata që janë vetëm, parashikohen zhvillime interesante. Në punë, më në fund do arrini të vendosni disa rregulla strikte, duke rregulluar situatën me kolegët.

Të fundit

Shemsi Prençi zbulon arsyen pse u dorëhoq si këshilltar i Metës

Shemsi Prençi reagon publikisht pas dorëheqjes si këshilltar i Presidentit Ilir Meta për Çështjet e Emergjencave, duke zbuluar dhe...

Tre të vdekur e 249 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë

Ka shkuar në 1548 numri i vdekjeve si pasojë e koronavirusit në Kosovë. Në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe tri vdekje, dy...

Pakti i energjisë ndan BE-në

Vendet e BE nuk po gjejnë dakordësi lidhur me planet për ndryshimin në një traktat ndërkombëtar të energjisë. Kjo pasi disa vende ia kanë...

KAS shfuqizon gjobën e Erion Veliajt: Nuk bëri asnjë shkelje gjatë inaugurimeve dhe ndarjes së çelësave

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve ka marrë sot vendimin për gjobën e vendosur nga KQZ ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Vendimi erdhi pas apelimit...

Zbulohet një variant i ri anglez i Covid, shqetësohen ekspertët

Varianti anglez? Një i ri, në fakt, dhe me mutacione potencialisht shqetësuese, është gjetur në Britaninë e Madhe, me raste të tjera të identifikuara...

Lajme të tjera

Web TV