Benzi përplaset me ambulancën që po transportonte të sëmurin, plagosen 4 persona

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e kësaj të diele në Rrogozhinë, ku 4 persona kanë mbetur të plagosur.

Në aksident është përfshirë një ambulancë dhe një makinë tip ‘Benz’, ku mësohet se 2 nga të plagosurit janë në gjendje të rëndë.

Aksidenti është regjistruar në vendin e quajtur ‘Bishti i Zhurit’, teksa mësohet se ambulanca po transportonte drejt spitalit një të sëmurë, i cili ka mbetur i plagosur. Report Tv sjell foto nga vendi i ngjarjes.

Të fundit

Edi Rama: Të dielën fillon vaksinimi i të moshuarve personalitete mbi 80-vjeç

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar nga Vlora se ditën e diel do të nisë vaksinimi për personalitetet e moshuara...

Elvana bashkëpunim me Mozzik? Zbulohen detaje nga hiti më i ri

Prej kohësh, ka qarkulluar lajmi se Mozzik dhe Elvana Gjata do të sjellin një bashkëpunim. Dyshimet për një bashkwpunim të mundshëm nisën pas një...

Mjeku Edvin Prifti kërkon heqjen e arrestit me burg: Më ktheni lekët, janë kursime familjare

Zbardhet kërkesa në Apel e mjekut Edvin Prifti për heqjen e masës së sigurisë arrest me burg. Ai ka kërkuar lehtësim mase në detyrim...

Kërkojnë përfshirjen në grupet me prioritet për vaksinim, MSH i përgjigjet farmacistëve

Ministria e Shëndetësisë i është përgjigjur Urdhrit të Farmacistëve të Shqipërisë pas kërkesës së këtij të fundit për të përfshirë farmacistët në grupet me...

Kryevaksinuesit në Vlorë i bie të fikët pak para vaksinimit

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njoftuan më herët se sot pritet të nisë procesi i vaksinimit në qytetin e Vlorës. Mirëpo,...

Lajme të tjera

Web TV