Mbush 30 vjeç, Bes Kallaku uron boksierin e njohur: Vetëm tituj paç

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Boksieri Kristian Prenga mbush sot 30 vjeç.

Ai ka marrë shumë urime, teksa një nga ato është i Bes Kallakut. Humoristi ka bërë një postim në rrjetet sociale, teksa shkruan:  “Urime ditelindjen vllai dhe kampioni im. @kristprenga vetem fitore dhe tituj paç!”. Marrëdhënia mes të dyve është e mirë, çka e kemi parë edhe herët e tjera.

Prenga mbetet i rëndësishëm, ku ka fituar shumë ndeshje në Gjermani, Shqipëri, apo dhe Hollandë. E ardhja shpresohet të jetë e artë, ku synohen shumë arritje. Pavarësisht nivelit të rivalëve, boksieri nga Oroshi i Mirditës premton shumë.


Të fundit

Dëshmia e rrallë e ish-agjentit të CIA-s/ Majori Smith më thirri në New York dhe më tha: ‘Dua që komunizmin ta shkulim nga...

Nga Dashnor Kaloçi Publikohet historia e panjohur dhe e rrallë e Avdul Hakan Banushit me origjinë nga fshati Golem i...

Teatri Kombëtar i Operas e Baletit i rikonstruktuar/ Rama nxjerr pamjet: Pres me padurim ngritjen e perdes së skenës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga Teatri Kombëtar i Operas dhe Baltetit, i cili është rikonstruktuar. Në një postim në “Facebook” kreu i qeverisë...

Tre shqiptarët që u vranë në 11 shtator, pasionet dhe amanetet! Njëri prej tyre ishte pastrues i dritareve në katin 107

20 vjet më parë, në 11 Shtator 2001, një sulm terrorist rrëzoi dy kullat e famshme binjake në Qytetin e Nju Jorkut (New York...

6 vakte ushqim, 5 dremitje dhe stërvitje gjithë ditën, ja sekreti i superformës së Ronaldos

Ylli portugez Cristiano Ronaldo po shkon 37-vjeç, por nuk ka rënë aspak nga forma e tij dhe këtë e dëshmoi me dy golat e...

Vranësira kalimtare në mesditë/ Parashikimi i motit për sot

Moti parashikohet të jetë i kthjellët. Vranësira kalimtare do të ketë në orët e mesditës në relievet kodrinore-malore të zonës së qendrës dhe jugut. Era...

Lajme të tjera

Web TV