“Më ishte bërë për t’u futur në xhepa”/ Rudina Dembacaj e thotë troç: Kam bërë operacion gjoksin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar, por dhe shumë e përfolur për shkak të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Moderatorja si shpeshherë ka zhvilluar një mini-intervistë në Instastory, duke lënë të lirë ndjekësit të pyesin për çfarë kanë më shumë kuriozitet.

Së fundmi një fanse e ka pyetur nëse ka bërë operacione plastike në trup apo fytyrë.

“Ke operacione plastike në trup apo fytyrë?” pyet një ndjekëse.

“Gjoksin, para 6 vitesh. Nga dobësimi, më ishte bërë për t’u futur në xhepa”, ka treguar ajo.

 

Të fundit

Ulet numri i lindjeve në botë, pesë shkaqet kryesore që kanë ndikuar

Popullsia e botës nuk është më ajo që ka qenë vite më parë, për nga mosha. Çdo vit raportohen më...

Idajet Beqiri: CIA që largoi Nanon dhe PS nga pushteti

Idajet Beqiri tregon për gazetarin Qafoku një histori vërtet intereante nëse është e vërtetë. Sipas tij Partia Socialiste realisht i fitoi zgjedhjet e 3...

Ky është hoteli më i ftohtë në botë, i ndërtuar i gjithi nga akulli

“Hotel de Glace” është konsideruar si hoteli më i ftohtë në botë. Ai ndodhet në Kanada dhe është i ndërtuar i gjithë nga akulli. Hoteli...

Një tjetër trashëgimtar në familjen e Sali Berishës? Armina Mevlani flet për beben: Bekim është!

Armina Mevlani një prej personazheve të njohura që ndan shpesh në rrjetet sociale jo vetëm detaje nga vetja, të punës dhe jetës personale, por...

Pas grusht shtetit/ Ushtria bllokon Facebook-un për hir të stabilitetit në Mianmar

Sundimtarët ushtarakë të Mianmarit kanë bllokuar aksesin në Facebook, disa ditë pasi përmbysën qeverinë demokratike. Zyrtarët thanë se platforma e mediave sociale, burimi kryesor i...

Lajme të tjera

Web TV