U përputhën/ Andi i bën propozimin Teas, çifti largohet nga emisioni!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një moment kaq i bukur dhe kaq i shumëpritur ishte deklarata që Andi dhe Tea bënë ditën e sotme: Të dalin të përputhur nga ky program!

Qëllimi kryesor i këtij programi dashurie u arrit! Ajo që pritej nga shumë shqiptarë u arrit në puntatën e sotme të “Për’Puthen Prime”.

Pjesë nga biseda e çiftit të ri të “Përputhen”

Andi: Kam shumë emocione

Tea: E di edhe unë, më tepër se ditën e parë që kam ardhur këtu

Andi: Nuk di nga t’ja nis, që nga dita e parë që të kam parë? Ke qenë e para që ke bërë koment negativ për mua, në fillim fare të kam nënvlerësuar, po ta them publikisht sepse nuk kishim filluar të flisnim edhe pastaj po të shikoja që po na përputheshin mendimet, më kujtohet Emini, edhe po i thoja sdi ca të bëj ta ftoj apo jo në takim. Janë disa gjëra që sdo i harroj kurrë.

Tea: Kemi ndjerë të njëjtën gjë, përshtypja e parë ka qenë : buzëqumësht, pastaj pash klipin, narcist, por ja që përshtypja e parë gënjen. Jemi shumë larg nga ajo që ishim në fillim

Andi: Pavarësisht çdo gjëje që kemi kaluar këtu, fakti që kemi dalë me njerëz të tjerë…

Tea: E rëndësishme është që kemi bërë paqe me të kaluarën…

Po mendojmë të dy për një të ardhme (njëzëri)

Andi: Ka qenë një nga eksperiencat më të bukura për tu treguar. jo të gjithë arrijnë të përputhen dhe realist jam me fat sepse ti je vazja e duhur për mua

Tea: Gjatë kemi ndenjur këtu

Andi: Shumë gjatë, është momenti që të vazhdojmë njohjen jashtë, të jemi të lirë

Lexo edhe :  Meta iu bën thirrje qytetarëve të marrin pjesë në votime: Nuk do të lejoj askënd të prekë votën tuaj

Tea: Ta njohim njëri tjetrin lirisht

Andi: Besuat se ju e kuptuat që ne kemi dalë në këtë përfundim, vendosëm ta bëjmë publike sot, mendoj se gjëra më e duhur është të njihemi jashtë edhe më tepër. Tani kam kuptuar vërtetë çdo të thotë përputhen, e ndjej Tean personin e duhur për veten dhe pse jo të kalojë jetën me të.

Të fundit

Familja e Rita Orës voton me postë për zgjedhjet e 14 shkurtit: Me fat Kosovë

Babai i Rita Orës u shfaq me një zarf, në të cilin ka të futur votat e familjes, në...

Kjo është 95-vjeçarja nën akuzë për mijëra vrasje

Një grua 95-vjeçare, e cila ka punuar për komandantin e një kampi përqendrimi nazist, është vënë nën akuzë në Gjermaninë veriore për ndihmë në...

Rusia dëboi diplomatët e BE-së, reagon Merkel: E pajustifikuar

Kancelarja gjermane Angela Merkel reagoi pas vendimit të Rusisë për të dëbuar tre diplomatë evropianë pse morën pjesë në protestat pro Alexey Navalnyt. Merkel...

5 mënyra si t’i zgjasni flokët më shpejt

Trajtimet, ushqimi i shëndetshëm dhe kujdesi janë disa nga mënyrat e shumta për t’i mbrojtur flokët tuaj. Stilisti i njohur, Mark Townsend thotë se...

“Po friksojmë armiqtë”, Turqia teston raketën anti-anije në Detin e Zi

Raketa e parë detare e Turqisë ”Atmaca” u testua të enjten në rajonin e Detit të Zi. Aktivitetet e provës së “Atmaca”, një raketë me...

Lajme të tjera

Web TV