Makabre/ Djali i mpin organet gjenitale babait, i pret gjuhën, buzët e hundën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një burrë i armatosur ka rrëfyer se ka tredhur babanë e tij dhe i ka prerë hundën dhe buzët pas një shkëmbimi zjarri me policët.

36-vjeçari u arrestua pas një shkëmbimi zjarri me policinë pasi babai i tij ngriti alarmin.

Hunda, buzët dhe penisi i viktimës janë prerë, thotë policia. Babai, 55 vjeç, u dërgua me urgjencë në spital pas incidentit të tmerrshëm në fshatin Domanevka, në rajonin e Mykolaiv.

Policia më pas shkoi për të ndaluar agresorin, por ai qëlloi duke plagosur tre oficerë. Më pas ai u dorëzua sepse nuk kishte rrugë tjetër.

Policia ukrainase tha se shtëpia ishte e mbushur me eksplozivë të kontrolluar nga një radio.

Kur u pyet për makabritetin që kishte bërë, ai tha: Po, dhe jam shumë i lumtur për këtë. E copëtova, por ai nuk u qetësua.  Pastaj i kapa prangat dhe ia vura sepse nuk mund ta mbaja, pasi nuk u qetësua ende. Ai kishte më shumë forcë nga sa prisja”, “The Sun”.


Të fundit

Mediat greke flasin për piloten, gruaja që “frikëson” Turqinë, fitoi ndër 250 personave

Pilotja greke 29-vjeçare Theodora Dourou ka qenë në fokus të mediave greke si pilotja më e mirë ndër 250...

Masat e sigurisë për 6 dhjetorin, Çuçi: Protesta të mbahet, por jashtë zonës së kuqe

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi është takuar ditën e sotme me kreun e Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku dhe ka diskutuar për masat e...

Zhdukja e Ervis Martinajt: Rrumbullaku: Jemi në rrugë të mbarë për zgjidhjen e misterit

Kreu i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku u pyet nga gazetarët paraditen e sotme edhe në lidhje me fatin e Ervis Martinajt, i cili...

Kupa e Botës/ Sot nis faza me eliminim direkt, Holanda dhe Argjentina synojnë kualifikim

Ka përfunduar faza e grupeve në Kupën e Botës, por pa humbur fare kohë do të nis ajo e eliminimit direkt. Pasi janë mësuar të...

Çmendi serbët në stadium/ Rrëfimi prekës i Xhakës: Babai vuajti 3 vjet e gjysmë në burgje

Granit Xhaka sot u shndërrua sërish në hero të shqiptarëve të Kosovës pasi bashkë me kombëtaren e Zvicrës ia doli ta mposhte dhe eliminonte...

Lajme të tjera

Web TV