Vrasje makabre, nëna monstër mbyt djalin 10 vjeç autik

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër, ku një nënë 40 vjeçe ka vrarë fëmijën e saj autik.

40-vjeçarja Olga Freeman ditën e sotme para gjykatës ka paruar se e ka vrarë djalin e saj në një moment nervozizmi.

Ai tha se i ka vendosur një sfungjer në gojë 10-vjeçarit Dylan, duke i marrë kështu jetën.

Mediat e huaja shkruajnë se 10 vjeçari ishte aitik dhe se ai shkonte 5 herë në javë në shkollë specilae, por që kohët e fundit për shkak të bllokimit nga pandemia nuk kishte shkuar më.

Avokati i 40 vjeçares është përpjekur ta shfaqësojë duke thënë se vuante nga një sëmundje depresieve me imptoma psikotike.

Të fundit

Peshëngritje, Evagjeli Veli, e bronztë në Evropianin e Moskës, 29-vjeçarja ngjitet në podium

Kuqezinjtë e peshëngritjes nisin konkurrimin, 29-vjeçarja ngjitet në podium në shkëputje. Në kryeqytetin e Rusisë, Moskë, po zhvillohet Kampionati...

Rruga e mbushur me gëzhoja/ “Kumbari” i Shkodrës u ekzekutua pa mëshirë me kallashnikov

Rruga Shkodër-Koplik në fshatin Dobraç i Ri është mbushur me gëzhojat e kallashnikovit që i morën jetën Bardhok Pllanajt mbrëmjen e sotme rreth orës...

Futbolli i sallës, Shqipëria, me shumë mungesa në dy sfidat e radhës të Eliminatoreve

Trajneri i Kombëtares së futbollit të Sallës shpall listën për përballjen me Kroacinë dhe Ukrainën. Në kuadër të përgatitjeve për dy ndeshjet e ardhshme...

Luhen 3 ndeshjet e fundit, mbyllet java e 26-të e Kategorisë Superiore

Me 3 takimet e luajtura të dielën, është mbyllur edhe java e 26-të e Kategorisë Superiore, e cila, sidoqoftë, pas dy ndeshjeve të së...

Johnson tregon ku mund të shkojnë me pushime anglezët me pasaportat-Covid

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, pritet të qartësojë nëse britanikët mund të nisin sezonin e pushimeve në muajin maj. Johnson, do t’i drejtohet...

Lajme të tjera

Web TV