E padëgjuar më parë/ Alketa Vejsiu zbulon se në “Love Story” ka aplikuar konkurrenti i “Përputhen”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Alketa Vejsiu ka lajmëruar prej disa kohësh se një format dating do të vijë së shpejti në ekranin e TV Klan. “Love Story” do të ketë në qendër një djalë, për të cilën do ketë disa kandidate vajza me të cilat do zhvillojë takime romantike për të gjetur dashurinë e jetës. Që në fillim, ndjekësit kanë bërë krahasime me formatin dating në Top Channel, “Përputhen”. Ky i fundit nisi në shtator sezonin e tij të dytë.

Ndonëse Alketa është shprehur se nuk ka asnjë ngjashmëri me të dhe është i pari format me në fokus dashurinë dhe takimet (që në fakt, nuk është), sot vetë ajo ka zbuluar një lidhje mes tyre. Teksa ka shpërndarë disa video ku shfaqen emailet e aplikimit për emisionin, veçojmë një prej tyre. Kandidati quhet Lulzim dhe në përshkrimin që stafi i ka bërë krahë emailit, zbulohet se është në fakt Lulzim Jashari i sezonit të parë të “Përputhen”.

Pra, Lulzimin mund ta kishim parë sërish në kërkim të dashurisë, këtë herë në “Love Story”. Kjo gjithsesi nuk do realizohet pasi Alketa ka sqaruar në një koment tjetër se askush që ka qenë pjesëmarrës në formate të tjera dating, nuk do të pranohet.

Të fundit

Dhunon dhe dhuron përqafime/ Pasagjeri i dehur humb kontrollin në bordin e avionit (Video)

Pasagjerët e linjës ajrore Ryanair shpërthyen në brohoritje kur një i ri i dehur u arrestua pasi goditi me...

BE: Nuk po i themi Kosovës çfarë të bëjë, por të rreshtohet me ne

Bashkimi Evropian ritheksoi të martën qëndrimin për statusin e Jerusalemit si kryeqytet i të dyja shteteve, ndërsa keqardhjen për vendimin e Kosovës që të...

Vaksina e Oksfordit besohet se mund të parandalojë përhapjen e COVID-19

Vaksina kundër koronavirusit, e krijuar nga Universiteti i Oksfordit dhe kompania AstraZenenca, mund të rezultojë me rënie “të konsiderueshme” të përhapjes së virusit, kanë...

Kanadaja do të prodhojë vaksina deri në fund të vitit 2021

Kanadaja thotë se ka nënshkruar një marrëveshje të mundshme me firmën e vaksinave amerikane Novavax për të prodhuar miliona doza të vaksinës së saj...

Lajmet e këqija për Tean nuk kanë të ndalur, ja çfarë i ndodhi

Pasi zyrtarizoi lidhjen me Beartin, nuk përfundojnë lajmet e këqija për Tea Trifonin. Ish-konkurrentes së Përputhen i është mbyllur llogaria në YouTube dhe në Instagram. Para...

Lajme të tjera

Web TV