Arjola Demiri zbulon vendin më të çuditshëm ku ka bërë seks: Kam nevojë për më shumë…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Aktorja e humorit, Arjola Demiri gjithmonë është treguar e hapur për sa i përket jetës së saj personale.

Dhe së fundmi ka zbuluar detaje të reja, duke na rrëfyer se është single dhe ende nuk e ka gjetur personin e zemrës.

Në një intervistë për “Afer Party”, nëna e tre fëmijëve­ rrëfeu se vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks është në mal dhe i pëlqejnë puthjet pranë zjarrit.

Ndërsa mashkullit që do jetë në krah të saj në të ardhmen, iu drejtua duke thënë: “Kam shumë nevojë për dashuri”.

Pjesë nga intervista:

Shpenzon apo fiton më shumë para?

Arjola Demiri: Shpenzoj më shumë.

Mami e rreptë apo tolerante?

Arjola Demiri: Tolerante.

Në një lidhje apo single

Arjola Demiri: Single

I bën apo të bën më shumë surpriza?

Arjola Demiri: Kujt? (qesh) Nëse jemi në të ardhmen, do më bëjë më shumë surpriza.

Të kthehesh në 2020-ën apo tek ish i dashuri?

Arjola Demiri: Në 2020-ën.

Puthje buzë detit apo pranë zjarrit

Arjola Demiri: Pranë zjarrit

Mashkulli VIP shqiptar që kam patur dhe kam ende fiksim …

Arjola Demiri: Nuk kam patur

Vendi më i çuditshëm ku kam bërë dashuri është në …

Arjola Demiri: Në mal

Bëji një dedikim Live personi të zemrës…

Arjola Demiri: Personit të zemrës që duhet të jetë duke ardhur rrugës për tek unë i them që: “Kam shumë po shumë nevojë për dashuri”.

Të fundit

KQZ ndan fondet për partitë, ja sa lekë përfitojnë PS, PD dhe LSI

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve ka caktuar, në mbledhjen e zhvilluar këtë të martë, fondet publike për partitë politike në...

Pas helmimit përfundon në burg/ Alexei Navalny dënohet me 3.5 vite burg 

Dënohet me 3.5 vite burg lideri opozitar rus Alexei Navalny. Kritiku i Kremlinit u arrestua nga forcat policore sapo mbërriti në Rusi pasi kishte kaluar...

‘Makinë 150 mijë euro, 23-vjeçe dhe plot operacione’, kush është konkurrentja e re e Për’puthen

Nga Gentian Thomai Rastësisht sot ndoqa një pjese te emisionit Per’Puthen ne Top Channel dhe po hynte nje vajzë e re. Emrin as qe ja mbàjta...

Haradinaj publikon videon emocionuese: Beteja për njohje të plotë kërkon një President të fortë, i gatshëm të ballafaqohem me Serbinë e Vuçiçit

Kandidati për President i Kosovës, Ramush Haradinaj ka publikuar një video emocionuese të rrugëtimit të tij nga lufta për liri deri më sot. Haradinaj thotë...

Partia Demokratike cakton drejtuesit politikë për qarkun e Tiranës dhe të Kukësit

Partia Demokratike ka caktuar drejtuesit politikë për qarkun e Tiranës. Report Tv ka zbardhur listën e emrave të plotë. Ndërkohë në Kukës është caktuar...

Lajme të tjera

Web TV