Rihanna ndez rrjetin , përgatitet për Shën Valentin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Rihanna është gati për Ditën e Shën Valentinit. Ylli i popit, prezantoi linjën e saj të re të të brendshmeve në rrjetet sociale, duke u shfaqur transparente dhe “hot”.

“V Day for my boo”, shkruan ajo në një foto dhe më pas me shaka: “Ti nuk je Valentini im i vetëm”, duke iu drejtuar të dashurit të tij të ri, A & ap Rocky, me të cilin është lidhur prej gati një viti.

Ylli pozon duke shkelur syrin në foto, veshur me rrobat e linjës së saj të re, të cilave ajo i ka shtuar një shkëlqim me çorape dhe doreza ‘PVC’.

 

Historia e dashurisë së Rihannas me A & ap Rocky, duket se ka filluar menjëherë pas ndarjes së këngëtares nga Barbados me manjatin e biznesit, miliarderin Hassan Jameel.

 

Rihanna dhe A&AP, të dy 32 vjeç, janë parë së bashku shumë herë në “Big Apple” dhe në janar të vitit të kaluar, kur lidhja e tyre me sa duket filloi, ata morën një apartament në një hotel luksoz të Neë York.

Të fundit

Alarmohen mediat serbe ‘Haradinaj kërcënon Vuçiçin’

Mediat serbe po vazhdojnë të merren intensivisht me deklaratat e kandidatit të AAK-së për president, Ramush Haradinaj. Paralajmërimi i Haradinajt...

Rama dhe Balluku inspektojnë punimet e Unazës së Madhe: Në tetor 2021 përfundon e gjitha

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku ka inspektuar punimet e Unazës së Madhe të Tiranës konkretisht në lotin 1. Nga inspektimet kanë...

Ministrja Balluku paralajmëron: Merrni masat, nesër stuhi që zgjat 4 ditë

Mbrëmjen e sotme ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku gjatë inspektimit të punimeve në hyrjen e re të Tiranës, ku ishte së bashku me kryeministrin Edi...

Zbulohen detaje mbi variantet e reja të COVID: Ja çfarë shkakton te pacientët trajtimi me plazma

Doktorët britanikë që kanë shpenzuar mbi 100 ditë në trajtimin për Covid-19 të një pacienti që i ka mbijetuar kancerit, kanë dokumentuar se si...

Tani mund të merrni ‘pasaportën’ e COVID në e-Albania për të lëvizur të lirë

Shqipëria ka bërë gati “pasaportën” për personat që janë vaksinuar kundër COVID dhe ajo mund të merret përmes e-Albania. Të gjithë mund të futen te...

Lajme të tjera

Web TV