FOTOLAJM/ Kryeministrit Rama i grisen këpucët:Ai momenti kur pyet veten ça dreqin kanë këmbët që janë lagur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Rama që prej mëngjesit të ditës së djeshme ndodhet në Qarkun e Korçës, ku ka zhvilluar një sërë takimesh dhe inspektimesh në investime publike ndërkohë që sot zhvilloi një bashkëbisedim me qytetarë atje.

 

Ndërkohë që sot ai ka postuar një foto të veçantë, ku nga makina e tij tregon këpucën e grisur.

“Ai momenti kur pyet veten ça dreqin kanë këmbët që janë lagur”, shkruan Rama, krahas fotos të publikuar në Instagram.

Të fundit

“Pranoi që është kokrra e mashtruesit”/ Braçe zbulon dhuratën që i bëri Lulzim Basha (Video)

Zv. kryeministri Erion Braçe me anë të një postimi në rrjetet sociale ka thënë se kryedemokrati Lulzim Basha ditën...

Sherr brutal në mes të Tiranës/ Çiklisti godet me zinxhir shoferin, ky ia kthen me çekiç (Video)

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e sotme në zonën e ish-Stacionit të fundit të Tiranës së Re, ku tre persona janë përleshur...

Ishin ‘shoqe për kokë’/ Luana Vjollca dhe Fifi prishin miqësinë, ja detaji që i ‘nxorri zbuluar’

Të gjithë e dimë se prej kohësh, Fifi dhe Luana Vjollca kanë shoqëri të mirë me njëra-tjetrën. Gjatë sezoneve të emisionit të Luanës, “Shiko...

Pamjet e frikshme nga burgu/ Ja si po mbahet armiku i përbetuar i Vladimir Putin, Navalny (Video)

Kremlini sot nisi një ofensivë propagandistike kundër Alexei Navalny ndërsa transmetoi pamjet e tij në burg për të zbuluar 'gënjeshtrat' e tij që atje...

“Beteja vazhdon”/ Rama reagon për gjyqin në Arbitrazh me Becchettin: Gëzimi i Presidentit dhe Lulepartisë i neveritshëm

Kryeministri Edi Rama Rama ka reaguar për herë të parë në lidhje me gjyqin që Shqipëria humbi ndaj sipërmarrësit italian Francesco Becchetti, ndërsa i...

Lajme të tjera

Web TV