Ngrohtë, pranë zjarrit dhe duke shijuar fundjavën/ Kreu i qeverisë uron shqiptarët

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të diel me një urim për shqiptarët. Ai ka postuar një fotografi ku shihet pranë një oxhaku. Ai ka preferuar që ditën e fundit të javës ta kalojë në një vend me dëborë.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë zjarr të ëmbël malesh me dëborë, ju uroj një të dielë plot ngrohtësi me kë ju do zemra,” shkruan Rama në postimin e tij.

 

MIRËMËNGJES 😊

dhe me këtë zjarr të ëmbël malesh me dëborë, ju uroj një të dielë plot ngrohtësi me kë ju do zemra😍

Posted by Edi Rama on Saturday, 30 January 2021


Të fundit

“Ka disa tipe njerëzish që nuk kanë mend në kokë”/ Alesia Bami: Më kanë ngacmuar burra mbi 40 vjeç

Në ekranin e Top Channel është rikthyer emisioni “E Diell”, i cili nisi m,e rubrikën “N’trotuar”. Të ftuar ishin...

“Furtunë” në Tiranë/ 11 të arrestuar në 24 orë, policia jep detajet

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 11 persona, për vepra të ndryshme penale. Të arrestuarit akuzohen pë vjedhje, kundërshtim të policisë, si dhe...

Turistët harrojnë kullën e Eifelit, 27-vjeçari “dhuron” spektakël mbi litar (Video)

Me siguri kjo ishte e vetmja herë që turistët nuk kanë parë kullën e Eifelit, por akrobatin i cili "dhuroi" spektakël, në një lartësi...

Kaos në Francë/ Plas sherri në ndeshjet e Ligue 1 (Video)

Sërish skena të shëmtuara në Ligue 1 në derbin verior midis Lens dhe Lilë ndërsa tifozët vendas pushtuan fushën dhe shkuan pas lojtarëve të...

Ndërron jetë papritur ish-zyrtari i LSI dhe biznesmeni Ilir Dashi

Ish-zyrtari i LSI, Ilir Dashi është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme, i cili prej më shumë se 1 viti jetonte në Afrikë...

Lajme të tjera

Web TV