Kryeministi Rama mbledh drejtuesit politikë në qarqe në selinë e PS

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mëngjesin e kësaj të hëne kryeministri Edi Rama ka mbledhur ne selinë e PS në një takim drejtuesit politik në nivel qarqesh.

Kreu i qeverisë, njeherazi drejtues i forcës politike më të madhe në vend, 3 ditët e fundit i ka kaluar në disa zona turistike me borë nga ku ka përcjellë mesazhe dhe për kundërshtarët politikë.

Në këtë takim të sotëm pritet që koordinatorët politik të qarqeve të bëjnë bilancin e tyre për qarqet që përfaqësojnë. Ndërkaq nuk dihet nëse do të jepet ndonjë orientim sa i përket fushatës elektorale, tani që na ndajnë më pak se 3 muaj nga zhvillimi i tyre.

Të fundit

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, detajet e para

Të shtëna me armë dyshohet të jenë regjistruar në Elbasan. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar në lagjen Brigada...

E trishtë/ Tjetër humbje nga bluzat e bardha, Covid-19 i merr jetën mjekut të njohur

Koronavirusi ka marrë një tjetër jetë nga radhët e “bluzave të bardha” në Shqipëri. Spitali Bashkiak "Dr. Stefan Gjoni " Krujë bën me dije se...

Kampionati Kombëtar zbret në fushën e blertë, luhen 7 takime në Superiore dhe në Të Parën

Luhen dy të parat e javës së 27-të të Superiores dhe 5 takime të Kategorisë së Parë. Kampionati Kombëtar i Futbollit ka luajtur të...

Doni t’i harroni kujtimet e këqija? Këto 4 teknika do t’ju ndihmojnë shumë

Shumica prej nesh kanë mendime në kokë që nuk i largojnë dot nga mendja sado që përpiqen. Si t’ia bëni në këtë rast? Në...

Festivali i çmendur i prillit/ Mijëra skiatorë me të brendshme, rrëshkasin në paradën ruse të rrëpirës

Qindra entuziastë të sportit kanë marrë pjesë edhe sivjet në paradën skiatore në bikini ose të brendshme, të kthyer tashme në festivalin alpin në...

Lajme të tjera

Web TV