Lajmet e këqija për Tean nuk kanë të ndalur, ja çfarë i ndodhi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pasi zyrtarizoi lidhjen me Beartin, nuk përfundojnë lajmet e këqija për Tea Trifonin.

Ish-konkurrentes së Përputhen i është mbyllur llogaria në YouTube dhe në Instagram.

Para se të bëhej publike lidhja me ish-konkurrentin e Përputhen, 21-vjeçarja numëronte 528 mijë ndjekës në Instagram.

Me daljen e fotove me Beartin, ndjekësit u shtuan në 531 mijë. Por sapo ajo sqaroi gjithçka, të zhgënjyer, Tea humbi shumë prej tyre.

Para se llogaria e saj të mbyllej, ajo kishte 485 mijë ndjekës në Instagram.

Të fundit

“Me shëndet o shef”/ Nis vaksinimi i forcave policore tek “Air Albania”, Rama uron efektivët

Sot ka nisur vaksinimi i forcave policore tek “Air Albania”. Kryeministri Edi Rama ndodhet në stadium për të inspektuar...

“Duet shumë shpejt”, Arjan Konomi paralajmëron bashkëpunim me këngëtarin e njohur

Arjan Konomi është ndër emrat më të përfolur ditëve të fundit, kjo dhe për vetë rolin që ai ka në emisionin “Për’puthen”. Së fundmi ai...

Zjarri përfshin godinën e spitalit/ Kirurgët kryejnë operacionin e zemrës mes flakëve

Një ekip mjekësor në një spital rus përfundoi me sukses një operacion të zemrës së hapur mbi një pacient ndërsa zjarrfikësit luftuan për të...

Ngacmoi seksualisht një minoren, policia prangos 64-vjeçarin

Një 64 vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës pasi ka abuzuar seksualisht me një 17 vjeçar. “Nga specialistët për Hetimin e Krimit...

Ju del gjumi çdo natë në të njëjtën orë, kjo është arsyeja

Rreth 4-6 zgjime janë normale gjatë natës. Por, nëse ju ndodh të zgjoheni gjithmonë në të njëjtën orë, ka disa arsye. Se cilat janë,...

Lajme të tjera

Web TV