Nuk kursen dot, kjo shenjë horoskopi harxhon më shumë para nga të gjithë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ndoshta nuk e keni ditur më herët, por shenja që shpenzon më shumë në horoskop është Binjakët. Personat që kanë lindur në këtë periudhë, nuk i shkojnë gjithmonë gjërat mirë kur bëhet fjalë për paranë.

Binjakët udhëhiqen nga Mërkuri, planeti i parasë dhe komunikimit, edhe marrëdhënia e tyre me paranë është një marrëdhënie dashuri-urrejtje.

Ata harxhojnë shumë para dhe prapë ankohen se nuk kanë asgjë. Madje janë shumë bujarë dhe nuk dinë të kursehen për asgjë dhe askënd.

Femrat e shenjës së Binjakëve harxhojnë shumë për bizhuteri dhe veshje, kurse meshkujt Binjakë harxhojnë më shumë për udhëtime dhe pajisje elektronike.

Të fundit

Ish-partnerja e Meriton Mjekiqit i çjerr maskën moderatorit: Nuk e ka takuar kurrë djalin tonë live, më kërcënon të mbyll gojën!

Moderatori i emisionit më të ndjekur të momentit në Kosovë, “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi, ditë më parë ishte i...

Ana Lleshi e thotë troç: U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Covid-19/ 238 raste të reja, ja sa viktima u shënuan në 24 orë

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2684 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 238 qytetarë. Rastet pozitive...

Ngjarje makabre/ Tre fëmijë të mitur gjenden të vdekur brenda në shtëpi, nëna e tyre arrestohet si autore e dyshuar

Tre fëmijë të moshës 5 vjeçare janë gjetur të therur dje në një apartament në Los Anxhelos. Policia lokale njoftoi se nëna e fëmijëve...

Video/ Juve, Lazio e Napoli fitojnë, Ronaldo “harron” golin, shqiptarët ngrohin stolin

Tre ekipet e mëdha që synojnë të futen në valle për Champions League apo dhe Europa League kanë fituar në ndeshjet e vlefshme për...

Lajme të tjera

Web TV