‘Sozitë’ e vegjël të çiftit Obama bëjnë xhiron e rrjetit dhe s’i shpëtojnë as vëmendjes së Michelle

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Stili i Barack dhe Michelle Obama ka frymëzuar edhe fashionistat më të vegjël. Në një ri-postim në Instagram të hënën, Michelle Obama, tregoi vlerësimin e saj për dy fëmijë që rikrijuan pamjen me të cilën ajo dhe Barack Obama u shfaqën gjatë inaugurimit të Joe Biden muajin që lamë pas.

 

Me një sërë fotosh, fëmijët – të quajtur Ryleigh dhe Zayden – dukeshin aq elegant sa ish-Presidenti Obama dhe ish-Zonja e Parë. Ryleigh dukej si një kopje në miniaturë e Michelle Obama-s, e cila u vesh nga stilisti Sergio Hudson.

“Ryleigh & Zayden, e keni goditur”, -shkroi Michelle në postimin e saj.

 

 

Të fundit

Si të shmangësh shpërqëndrimet dhe të kryesh gjithë detyrat e ditës në kohë rekord

Sa herë të ka ndodhur të mbetesh mbrapa me punët e tua e t’i shtysh për kushedi sa ditë,...

A kanë bërë s*ks në ‘BBV3’? Ilnisa zbulon të vërtetën

Ilnisa Agolli, e cila është eliminuar prej lojës së ‘BBV3’, krijoi një romancë dashurie brenda shtëpisë me Meriton Mjekiqin, i cili është ende pjesë...

Sali Berisha është Sali Berisha

Nga; Agron Gjekmarkaj Tani pas fjalimit poetiko panegjerik shtrëngohem t’i jap një përgjigje ! Partia nga vjen Petrua është parti europiane se u themelua me 8...

Aksident i rëndë në Tiranë/ “Golfi” godet urbanin e Kamzës, zbardhen detajet e para

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në Tiranë. Një automjet tip “Golf“ ka goditur në pjesën e pasme urbanin e linëjs së...

Moti i keq ‘bën kërdinë’ në këtë vend,mbyllen shkollat dhe anulohen…

Emiratet e Bashkuara Arabe janë prekur nga moti i keq, me shirat e dendur që kanë përmbytur autostradat kryesore. Ndërkohë, numri i të vdekurve...

Lajme të tjera

Web TV